Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

1+0 Dairelere Dekorasyon Önerileri

Evimveblog - ev dekorasyon blog
Anasayfa / Dekorasyon / 1+0 Dairelere Dekorasyon Önerileri

1+0 Dairelere Dekorasyon Önerileri

tarihinde eklendi

1+0 bir dairede yaşamak doğru bir dekorasyonla çok keyifli olabilir. 1+0 daireyi dekore ederken önemli olan alanı en iyi şekilde değerlendirmektir.

Gelin hemen şimdi birlikte 1+0 bir daireyi nasıl en güzel biçimde dekore ederiz göz atalım…

1+0 daireler genellikle bekarların tercih ettiği daire tipleri arasındadır. Fakat son zamanlarda bu daireleri yeni evli veya çocuğu olmayan çiftlerde tercih etmektedir.

1+0 daireler rahat yaşamayı sevenlere hitap eden, gösterişten ziyade konforuna değer veren kişilerin göz bebeğidir. Sizlerde bu tiplemeye uyan bir yapıya sahipseniz, dairenize konforlu bir kanepe alarak işe başlayabilirsiniz. Yumuşak ve bol yastıklı modeller tercih edilebilir. Yada fonksiyonel bir köşe takımı 1+0 daireler için uygun seçimlerdir. Üçlü kanepe, TV ve masa yanında eğer hala değerlendirebileceğiniz alan varsa bir tane de ikili koltukla işte evinizin oturma alanı tamamlandı.

Masa ve TV ünitesine gelince! Öncelikle masanızı ihtiyacınızdan büyük almayın. Koltuklarınızın tarzına uygun bir masa takımı tercih etmeye özen gösterin. Mesela kanepenizde renkli yastıklar varsa renkli sandalyeli bir masa takımı odanın bütünlüğünü sağlayacaktır.

TV ünitesi yerine daha küçük bir sehpa ile yetinmek akıllıca bir fikir olabilir. 1+0 dairelerin en büyük sıkıntısı depolama alanı olduğundan yanları dolaplı bir TV sehpası işinizi kolaylaştıracaktır.

1+0 bir dairenin dekorasyonunda perdeler kesinlikle uzun olmalıdır. Yoksa eviniz normalden çok daha küçük görünebilir.


İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Bu ay en çok okunanlar

  • Sonbahar Ev Dekorasyonu Önerileri

    Yaz bitti! Önümüz sonbahar… Peki, evinizi sonbahara hazırladınız mı? İşte sonbahar ev dekorasyonu trendleri…

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*