Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

Açık Konsept Yaşam Alanı Fikirleri

Evimveblog - ev dekorasyon blog
Anasayfa / Dekorasyon / Açık Konsept Yaşam Alanı Fikirleri

Açık Konsept Yaşam Alanı Fikirleri

tarihinde eklendi

Açık konsept yaşam alanı modern tarzıyla insan hayatına bambaşka bir konfor kazandıran dekorasyon fikirleri arasında yer alıyor.

Şimdi siz açık konsept yaşam alanı arayışında olanları birkaç eve konuk edeceğiz. İşte hem modern hem de rahatlıktan ödün vermeyen sıra dışı açık konsept yaşam alanı fikirleri…

İlk örnek evimiz doğal malzemelerin ağırlıklı olduğu, tarzı spor olanlara hitap eden, oldukça samimi bir dekorasyonla tasarlanmış bir mekan olarak dikkat çekiyor. Masa ve orta sehpa için seçilen malzeme işlenmemiş yüzde yüz doğal ağaç. Bir duvar tuğla konseptiyle hareketlendirilmiş. Koltuk ise rahatına düşkünler için güzel bir seçim!

Siyah ve beyaz ikilisinin asil duruşunu kanıtlar nitelikte olan ikinci fikir ise dekorasyonda iddialı bir duruş sergiliyor. Aydınlatma için tercih edilen gümüş renk sarkıtlar renk ahengine konsantre edilmiş. Bu örneğimizde doğal malzemenin tek hüküm sürdüğü yer sandalye ayakları olarak dikkat çekiyor. Diğer ahşaplarsa lakeden üretilmiş.

Doğal dokunuşların hüküm sürdüğü açık bir mutfakta aranacak her şeyi bu mutfakta bulabileceğinizi düşünüyoruz. Doğallık ve modern yaşamı tek mekana sığdırmayı başaran bu fikir, otantik halı seçimiyle taçlandırılmış. Aydınlatma için tercih edilen sarkıtsa tasarım harikası denecek kadar şık.

Sadeliği beyazın kusursuzluğuyla farklı bir konuma taşıyan bu fikir zemin dekorasyonuyla fark yaratmış. Klasik dekoratif objelerin kendine yer açtığı bu mekanı renklendirme görevi ise orta sehpa üzerinde yerleştirilmiş vazo ve çiçeklere verilmiş.


İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Bu ay en çok okunanlar

  • Sonbahar Ev Dekorasyonu Önerileri

    Yaz bitti! Önümüz sonbahar… Peki, evinizi sonbahara hazırladınız mı? İşte sonbahar ev dekorasyonu trendleri…

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*