Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

Açık Raflı Mutfak Modelleri

Evimveblog - ev dekorasyon blog
Anasayfa / Mutfak / Açık Raflı Mutfak Modelleri

Açık Raflı Mutfak Modelleri

tarihinde eklendi

Açık raflı mutfak dekorasyonu son zamanların trend modelleri arasında başı çekenlerden. En şık tasarımlarsa bugünkü yazımız içerisinde…

Mutfak dekorasyonu yaparken fonksiyonel modellere küçük detaylar dahil ederek görselliğe yeni bir boyut getirebilirsiniz. Bu durumda açık raflı mutfak fikirleri işinize yarayabilir.

Açık raflı mutfak modelleri dekoratif görünüme sahiptir. Rafları isterseniz depolama alanı olarak kullanırsınız isterseniz dekoratif objeler için! Önemli olan sizin ihtiyaçlarınız ve rafları nasıl değerlendirmek istediğinizdir.

Açık raf sistemleri hem küçük hem de büyük mutfaklara uygulanabilir. Raflar küçük mutfaklardaki samimi havayı artıracak, sevimli bir görsellik yaratacaktır. Büyük mutfaklarda ise genel mutfak dekorasyonuna destek verecektir. Estetik bir dokunuş sağlayacaktır.

Mutfağınıza bu sistemlerden dahil etmek istiyorsanız nelere dikkat etmelisiniz? İşte en büyük sorun bu! Mutfak dekorasyonunuzu sil baştan yapmıyorsanız rafların renk ve modellerini seçerken mutfak dolaplarının tarzına uyumlu ürünler tercih etmelisiniz. Tarz yanında malzeme içeriklerini de dikkate almaya özen göstermelisiniz. Unutmayın aynı tür ahşaplar kusursuz bir görüntü yakalamanızı sağlar.

Mutfak dolaplarınızı yeni yaptırıyorsanız işiniz oldukça kolay. Raf sistemlerini tasarım aşamasında planlamak en mantıklısı! Böylelikle işin sonunda sizi bekleyen tek sürpriz şahane bir mutfak olacaktır.

Bu yılın en fazla tercih edilen açık raflı mutfak modelleri doğal ahşaplar. Doğal görünümlü raflar neredeyse tüm mutfaklarda kullanılabilir. Country mutfaklara çok yakıştığı kesin olmakla birlikte parlak görünümlü beyaz dolaplara da kombinlenebilir.


İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*