Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

Ayakkabılık ve Düzen Fikirleri

Evimveblog - ev dekorasyon blog
Anasayfa / Ayakkabılık ve Düzen Fikirleri

Ayakkabılık ve Düzen Fikirleri

tarihinde eklendi

Evlerde ayakkabılara yer bulmak hep zor olmuştur. Bunun ana nedeni evlerin ihtiyacı karşılayan büyüklüğe sahip olmamasıdır. Fakat ayakkabılık ve düzen fikirleri ile sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Ayakkabılarınıza yer bulmakta zorlanıyorsanız parlak fikirlerle karşınızda olacağız.

Ayakkabılık ve düzen fikirleri arasında açık raf modelini değerlendirmeye alabilirsiniz. bu fikir özellikle dubleks evler için oldukça güzel olacaktır. Açık raf modeli için merdiven altı yada evin herhangi bir boş atıl durumda bekleyen noktasını seçebilirsiniz.  İşte bu alanlarda yapacağınız basit ama fonksiyonel raf sistemi ayakkabılarınızın düzenini sağlayabilir.

Açık raf sistemi cazip gelmiyorsa aynı şekilde merdiven altlarına çekmeceli sistemi kazandırabilirsiniz. Böylelikle çıkış kapısına yakın konumda olan ölü noktalar sizin için mükemmel bir ayakkabı depolama alanına dönüşecektir.

Ayakkabılık ve düzen fikirleri denince akla gelenler arasında klasik ayakkabılıklarda bulunmaktadır. Fakat bu ayakkabılıkların hiçbir eve yetmediği de bilinmektedir.

Standart bir evde oturuyorsanız ayakkabı merakınızda yüksekse odalarınızdan birinin bir köşesini ayakkabılarınıza ayırmanız gerekebilir. Buradaki düzeni ise bölmeli raflarla sağlayabilirsiniz.

Bunların dışında ayakkabı kutuları da yardımınıza yetişebilir. Kutuladığınız ayakkabıları kıyafet dolabının altında saklayabilirsiniz.

Antre için kapaklı veya modüler ayakkabılıklarsa günlük kullanıma açık ayakkabılarınız için en ideal çözümdür.  Modüler ayakkabılıkların artısı dilediğiniz zaman parça sayısını artırmak istediniz zamansa azaltmaktır. Evden çıkış süreniz hızlandıran antreye ayakkabılık fikri özellikle çocuklu ailelerin işine yarayacaktır.


İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Bu ay en çok okunanlar

  • Sonbahar Ev Dekorasyonu Önerileri

    Yaz bitti! Önümüz sonbahar… Peki, evinizi sonbahara hazırladınız mı? İşte sonbahar ev dekorasyonu trendleri…

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*