Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

Balkon Yer Dekorasyonu Yeni Kalebodur Modelleri

Evimveblog - ev dekorasyon blog
Anasayfa / Bahçe ve Balkon / Balkon Yer Dekorasyonu Yeni Kalebodur Modelleri

Balkon Yer Dekorasyonu Yeni Kalebodur Modelleri

tarihinde eklendi

Balkon yer dekorasyonu için kalebodur arayışında olanlar… Nasıl bir desen seçeceğine karar veremeyenler dikkat! İşte size yılın en güzel ve en kullanışlı balkon kalebodur seçenekleri…

Yaz başından bu yana hala balkon dekorasyonu için vakit bulamayanlar… Balkon sefalarının bitmesine artık az bir zaman kaldı. Kalan süreyi iyi değerlendirerek serin sonbahar akşamlarına kadar balkon keyfi yapabilirsiniz.

Balkonlarda en az salon ve mutfak kadar önemlidir. Balkona uygun kullanışlı kalebodur seçmek ise ayrı bir konudur. Bizlerde bugün hem şık hem de balkon kullanımına uygun yer dekorasyonu ile ilgili örnekler sunmaya çalışacağız.

Balkonun zemini üzerinde bir düzenleme yapacaksanız açık renklerden, desensiz kalebodurlardan kaçınmaya çalışmalısınız. Hele birde araç trafiğinin yoğun olduğu bir cadde üzerinde ikamet ediyorsanız kesinlikle tozla dost renkler üzerinde durmalısınız. Bu renkler neler dediğinizi duyar gibiyiz…

Balkon yer dekorasyonu için tercih edeceğiniz kalebodurun parlak veya mat olmasında herhangi bir mahsur yok! Fakat mat bir ürün almanın daha mantıklı olduğunu düşünüyoruz. Çünkü mat kalebodurlar tozu daha iyi kamufle ediyor.

Renk ve desenler… Sizleri geniş bir ürün yelpazesi bekliyor. Kararsız kalmakta da haklısınız. Bizlerin tavsiyesi gri tonlar. Ladin desenli mat gri kalebodur balkon yer dekorasyonu için oldukça uygun. Derzlereyse saten gri tonlar uygulanabilir.

Bunun yanında bej tonları kullanılabilir. Meşe görünümlü kalebodurlarda balkonlara yakışan kullanışlı renk ve desenler arasında gösterilebilir.


İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Bu ay en çok okunanlar

  • Sonbahar Ev Dekorasyonu Önerileri

    Yaz bitti! Önümüz sonbahar… Peki, evinizi sonbahara hazırladınız mı? İşte sonbahar ev dekorasyonu trendleri…

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*