Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :
Evimveblog - ev dekorasyon blog
Anasayfa / Bize Ulaşın

Bize Ulaşın

 

Merhaba, her türlü soru, görüş ve öneriniz için bizimle iletişime geçmenizden mutluluk duyarız.  Editörlerimiz tarafımıza göndereceğiniz e-postalara mümkün olduğunca hızlı geri dönüş yapacaklardır. Ancak bize e-posta göndermeden önce incelemenizi istediğimiz bir kaç önemli nokta bulunuyor.

1-) Evimveblog.com eviniz için ilham alabileceğiniz dekorasyon tarzları ve fikirler sunan bir iç tasarım dergisidir. Site üzerinde yer verdiğimiz görseller tanıtım amaçlı eklenmiştir ve hiç bir şekilde evimveblog.com üzerinde satış yapılmamaktadır. Genellikle editörlerimiz makale içinde tasarım sahipleri, varsa satış bilgileri ve bağlantıları gibi detaylara konu içinde yer veriyor.

2-) Evimveblog.com üzerinde tasarımlarınızı ve projelerinizi tanıtabilirsiniz.  Bunun için bize konu ile ilgili açıklayıcı özgün bir metin ile birlikte projenizin yada tasarımlarınızın yüksek çözünürlüklere sahip görsellerini gönderebilirsiniz. Kaliteli fotoğraflar daha ilgi çekicidir ve merak uyandırır.

3-) Reklam ve sponsorluk talepleriniz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Çalışma detayları ve fiyat bilgileri en kısa sürede tarafınıza gönderilecektir. Bize ayrıca evimveblo[email protected] e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz.