Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

Burçlara Göre Ev Dekorasyonu (Koç, Boğa, İkizler)

Evimveblog - ev dekorasyon blog
Anasayfa / Dekorasyon / Burçlara Göre Ev Dekorasyonu (Koç, Boğa, İkizler)

Burçlara Göre Ev Dekorasyonu (Koç, Boğa, İkizler)

tarihinde eklendi

Burcunuz ile ev dekorasyonu arasında sıkı bir ilişki olduğunu düşünmüyorsanız sizler için derlediğimiz yazıyı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz.

Burcunuzun özellikleri evinizide etkiler. Bu etkiler evdeki enerjiden dekorasyona kadar her yerde gözlemlenebilir. Bazıları bunun farkındadır bazıları ise değildir.

Koç Burcunun Dekorasyon Tercihleri

Koç burcuna mensup kişiler lider ruhlu ve iddialıdır. Bu özellikler ev dekorasyonunda da kendini hissettirmelidir. Renk denince koç burcuna en uygun olanlar kırmızı ve yeşil olarak kendini gösterir. Buradan yola çıkarsak mobilya alırken önceliği bu iki renge vermenizi tavsiye ederiz. Sizde rahatınıza düşkün bir koçsanız, modern tasarımların konforunu evinize taşıyabilirsiniz.

Boğanın Ev Dekorasyonu

Boğaların genel özelliği zora gelememek ve yemeğe olan düşkünlükleridir. Ben odaklı bir yaşam süren boğa burcu kişiler ev dekorasyonunda sadelikten yana davranmalıdır. Kalabalığa tahammülü olmayan boğalar için yumuşak yataklar, kanepeler olmazsa olmazdır. Renklerse oldukça yumuşak tonlarda seçilmelidir. Sert renkler boğanın aksi tarafını gün yüzüne çıkartabilir. Buda evdeki gergin zamanların büyük tartışmalara dönüşmesine, sorunun uzamasına neden olacaktır. Klasik bir boğa olduğunuzu düşünüyorsanız mutfak dekorasyonunu mükemmeliyetçi anlayışla yapmaya dikkat etmenizi öneririz.

İkizler Burcu ve Ev Dekorasyon Önerileri

İkizlerin eve olan düşkünlüğü açık ve nettir. Bu kişiler evde zaman geçirmekten pek bir memnundur. Doğal olarak ev dekorasyonu ikizler için önemlidir. Mobilya seçimlerinde canlı renkleri tercih eden ikizler burcu insanı duvarlarda sadelik ister.  Burcun özelliğinden olsa gerek ikizler burcu evinde sık sık değişiklik yapmayı da ihmal etmez.


İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Bu ay en çok okunanlar

  • Sonbahar Ev Dekorasyonu Önerileri

    Yaz bitti! Önümüz sonbahar… Peki, evinizi sonbahara hazırladınız mı? İşte sonbahar ev dekorasyonu trendleri…

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*