Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

Çatı Katı Dekorasyon Fikirleri 2019

Evimveblog - ev dekorasyon blog
Anasayfa / Dekorasyon / Çatı Katı Dekorasyon Fikirleri 2019

Çatı Katı Dekorasyon Fikirleri 2019

tarihinde eklendi

2019 yılının çatı katı dekorasyon fikirleri ile karşınızdayız. İşte son zamanların en şık en güzel ve en sevimli çatı katı dekorasyon fikirleri…

Atıl durumda bekleyen, genel olarak depo olarak değerlendirilen çatı katlarını dekore edip kullanıma açmaya ne dersiniz? Düşünsenize evinizde yepyeni bir yaşam alanı! Üstelik çok emek ve para harcamadan!

Çocuğunuz varsa çatı katını kullanılmayan eşyalardan kurtarıp sevimli bir çocuk odasına dönüştürebilirsiniz. Çocuk odası takımını ille de yenilemenize gerek yok! Olduğu gibi çatı katına yerleştirebilirsiniz. Gerekli durumlarda birkaç parça dekoratif parçayla çocuğunuzun odasını bambaşka bir kimliğe sokabilirsiniz.

Çatı katı dekorasyon fikirleri arasında en dikkat çeken önerimiz bu katı kendinize özel bir alan olarak değerlendirmeniz. Dinlenme odası, kitap okuma yada samimi misafirleri sıcak bir sohbet eşliğinde ağırlama odası bu fikirler arasında yer alıyor.

Çatı katını dekore ederken ağırlıklı renginiz açık renkler olsun. Bu odanın ferahlığını artıracaktır. Açık renk duvarlar açık renk koltuklar arasına serpiştirilen zıt renkler ise iddialı ve tarz sahibi bir çatı katına sahip olmanızı sağlayacaktır.

Çatı katı dekorasyonunda çok eşyadan kaçınmanız sadeliği huzurla birleştirmenize yardımcı olur. Kalabalık bir dekorasyon gözünüzü yorabilir.

Çatı katınızı kitap okuma ve dinlenme odası olarak değerlendirecekseniz örnek görseldeki gibi canlı renkleri de kullanabilirsiniz. Bu renkler enerjinizi yükseltirken çatı katında geçirdiğiniz zamanın artmasına da kapı aralayacaktır.


İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Bu ay en çok okunanlar

  • Sonbahar Ev Dekorasyonu Önerileri

    Yaz bitti! Önümüz sonbahar… Peki, evinizi sonbahara hazırladınız mı? İşte sonbahar ev dekorasyonu trendleri…

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*