Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

Dekoratif Banklı Antre Dekorasyon Modelleri 2019

Evimveblog - ev dekorasyon blog
Anasayfa / Dekorasyon / Dekoratif Banklı Antre Dekorasyon Modelleri 2019

Dekoratif Banklı Antre Dekorasyon Modelleri 2019

Yazımızda bugün sizler için antreniz için kopya çekebileceğiniz birbirinden farklı ve kullanışlı banklı antre dekorasyon örneklerine yer veriyoruz.

tarihinde eklendi

Dekoratif bank modelleri antreye şık ve etkileyici bir hava kazandırmak için kullanılabilecek en şık parçalar arasında yer alıyor. Yatak odalarından sonra antre içinde kullanımı bir hayli artan banklar, farklı renk ve malzemeleri ile mekanda estetik bir görünüm ortaya çıkarıyor. Yazımızda bugün sizler için antreniz için kopya çekebileceğiniz birbirinden farklı ve kullanışlı banklı antre dekorasyon modelleri ve küçük dekorasyon önerileri derledik.

Son yıllarda yatak odaları ve antrelerde öne çıkan bank modelleri, kullanışlı oldukları kadar oldukça dikkat çekici dekoratif parçalar. Özellikle dar ve küçük alanlarda hem kullanım hemde görsel olarak büyük işleve sahipler. Ayrıca eve girişte ayakkabı, çanta yada giysiler gibi pek çok eşya içinde kullanışlı bir yerleşim alanı görevi görüyor.

Dekoratif Banklı Antre Dekorasyon Modelleri 2019

Dar ve küçük antreler  yerleşim konusunda çoğu zaman zorluk çıkarır, özellikle mobilya seçimi konusunda seçenekleri bir hayli daralttığı bir gerçek. Fakat alan ne kadar küçük olursa olsun, dekoratif banklar bu alanlara konfor sağlarken aynı zamanda antrenin görselini zenginleştirebilir.

Antre için bank dekorasyon fikirleri 2019

Antre için bank dekorasyon fikirleri 2019

Son yıllarda antrenin tarzını belirleyen vestiyer, ayakkabılık yada portmanto gibi tasarımlar kadar öne çıkmış durumda bank modelleri. Her tarz dekorasyon tarzına uyum sağlaması ve uygun fiyatlara sahip olmaları dekoratif bank modellerini daha popüler bir hale getiriyor. Üstelik banklar antrede inanılmaz bir konfor yaratır, ayakkabı giyerken oturabileceğiniz rahat bir bank inanın size çok keyif verecektir .

Banklı antre dekorasyon örneklerinde bankların hemen kapı girişine yakın olarak yerleştirilmiş olduklarını görebilirsiniz. Eve giriş ve çıkışlar da küçük molalar vereceğiniz banklar yanında şık aynalar, dresuarlar, duvar askıları ile muhteşem bir görünüm elde edebilirsiniz.

Çok zarif ve gösterişli banklar gibi son derece sade ve modern tarz banklar veya dekoratif tasarımlı modelleri ile her evin girişine yakıştığını düşündüğümüz ve sizlere de şık fikirler verecek banklı antre dekorasyon modelleri galerimizde sizleri bekliyor.


İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*