Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

Dresuar Üstü Dekorasyon Önerileri 2019

Evimveblog - ev dekorasyon blog
Anasayfa / Dekorasyon / Dresuar Üstü Dekorasyon Önerileri 2019

Dresuar Üstü Dekorasyon Önerileri 2019

İlham alabileceğiniz birbirinden şık farklı tarzlarda dresuar üstü dekorasyon örnekleri ve aksesuar önerileri

tarihinde eklendi

Kullanıldığı alan neresi olursa olsun tüm dikkatleri üzerinde toplamayı başaran dresuar modelleri, çeşitli aksesuar ve dekoratif objelerle tamamlandığında ortaya son derece şık ve kaliteli bir görsel çıkıyor. Bugün yazımızda sizlere ilham vereceğini düşündüğümüz farklı tarzlarda dresuar üstü dekorasyon örnekleri ve aksesuar önerileri derledik.

Dresuar tasarımları geçmiş zamanın sıradan, dikkat çekmeyen mobilya parçaları iken, günümüz iç mekanlarına farklı tasarım ve renkleri ile stil kazandıran popüler mobilyalar haline geldiler. Dresuar modelleri, başta antre olmak üzere, yatak odası ve oturma odalarının en gözde ve dikkat çeken dekoratif unsurları. İşte ilham alabileceğiniz dresuar modelleri ve dresuar üstü dekorasyon önerileri.

Dresuar Üstü Dekorasyon Önerileri

Dresuar modelleri pek çok aksesuar grubu ile uyum sağlayabiliyor, özellikle bu aksesuar arasında son derece dikkat çekici ve şık bir görünüm oluşturan dekoratif aynalar ilk sırada yer alıyor. Dresuarlar, aynalar ile birlikte kullanıldıkları zaman hiç şüphe yok ki daha zengin bir mekan görünümü ortaya çıkıyor. Antrede, oturma odasında yada yatak odasında dresuar üstü dekorasyon için dekoratif aynalardan yardım alabilirsiniz.

Dresuar üstü dekorasyon fikirleri 2019

Dresuar üstü dekorasyon fikirleri 2019

Dresuar aksesuar modelleri arasında çeşitli dekoratif vazolar, çiçekler, şık biblolar, şamdan ve mumluk gibi bir çok zarif parça yer alıyor. Özellikle dresuar üstü dekorasyon örneklerinde süs çiçekleri ve şık vazolar sıkça karşımıza çıkıyor. Tabi ki bu aksesuarlar mobilyanın ve evin genel dekorasyon tarzına uygun olmalıdır. Örneğin klasik mobilyaların yer aldığı bir iç mekanda dresuar üstünde gümüş salon setleri, şamdan ve mumluk gibi zarif detaylar yer alabilir.

Modern çizgilere sahip bir yaşam alanında ise dresuar üstü dekorasyonu için dekoratif heykeller, biblolar, ve modern salon aksesuarları yer verilebilir. Bu seçimlerde gümüş ve altın gibi çekici renk seçimleri mekanda lüks bir görünüm ortaya çıkaracaktır.

Galerimizde bu konuda size ilham vereceğini düşündüğümüz birbirinden şık ve stil sahibi dresuar üstü dekorasyon örnekleri seçtik. Bu konu hakkında farklı fikirlerinizi konu altından bize ulaştırabilir ve diğer okuyucularımıza ilham verebilirsiniz.


İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Bu ay en çok okunanlar

  • Sonbahar Ev Dekorasyonu Önerileri

    Yaz bitti! Önümüz sonbahar… Peki, evinizi sonbahara hazırladınız mı? İşte sonbahar ev dekorasyonu trendleri…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*