Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

Erkek Bebek Odası Dekorasyon Tiyoları!

Evimveblog - ev dekorasyon blog
Anasayfa / Bebek Odası / Erkek Bebek Odası Dekorasyon Tiyoları!

Erkek Bebek Odası Dekorasyon Tiyoları!

tarihinde eklendi

Erkek bebek bekleyen çiftler dikkat! Bugünkü yazımızda erkek bebek odası dekorasyon fikirlerini ele alacağız.

Bebek bekleyen çiftlerin en büyük dertlerinden olan bebek odası dekorasyon derdine öneriler sunmaya çalışacağız. Erkek bebek odası dekorasyon fikirleri ile sizlere yardımcı olmaya çalışmak istiyoruz.

Bebek odası dekorasyonuna başlıyorsanız önceliklerinizi belirlemelisiniz. İlk etapta bebeğinizin ihtiyacı olacak eşyalara ve sizin işinizi kolaylaştıracak detaylara yoğunlaşmanızı öneririz. Bunlar neler derseniz bir bebek odası için demirbaş korumalı ve konforlu bir yatak, şifonyer ve dolap üçlüsü diye düşünüyoruz. Diğer detaylar kişilerin tercihlerine ve önceliklerine göre farklılık gösterecektir.

Erkek bebek odası dekorasyonu için sizler ne renk tercih edersiniz bilemiyoruz. Fakat huzur ve sakinliğin simgesi mavi, yeşil ve sarı tonları kullanılabilir. Bu renklerin açık ve yumuşak tonlarda olmasına özen göstermeniz yerinde bir seçim olacaktır.

Bebek mobilyalarına gelince seçenekler arasında kaybolabileceğinizi anımsatmak isteriz. Mobilya markaları bu konuda o kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip ki, seçmekte zorlanacağınız kesin!

Odanın demirbaş eşyalarını odaya yerleştirmeden aksesuar ve dekoratif parçalara geçmeyin deriz. Bebeğinize ait mobilyalar odasına yerleşmişse uygun ürünlerle odanın daha sevimli ve sıcak olmasını sağlayabilirsiniz.

Bebeğinizi eğlendirecek dikkatini çekecek oyuncakları canlı renklerde seçmelisiniz. Çünkü bebekler beşiklerinin üzerinde dönen oyuncak kadar renklere de dikkat kesilirler.

Bebek odası halısı alırken çok toz çıkarmayacak, kısa tüylü bir halı almanız alerjik sorunların önüne geçecektir.


İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Bu ay en çok okunanlar

  • Sonbahar Ev Dekorasyonu Önerileri

    Yaz bitti! Önümüz sonbahar… Peki, evinizi sonbahara hazırladınız mı? İşte sonbahar ev dekorasyonu trendleri…

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*