Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

Erkek Genç Odası Dekorasyon Fikirleri

Evimveblog - ev dekorasyon blog
Anasayfa / Alışveriş / Erkek Genç Odası Dekorasyon Fikirleri

Erkek Genç Odası Dekorasyon Fikirleri

tarihinde eklendi

Erkek genç odası dekorasyon fikirleri bu yıl koyu mavi ve lacivert tonlarda yoğunluk kazanıyor.  İşte sizlere ilham verecek birbirinden farklı modeller…

Erkek genç odası dekorasyonu yapmak düşündüğünüzden daha kolay olabilir. İşinizi kolaylaştırmak adına sizlere birkaç öneri ve tasarım sunmak istiyoruz.

Bırakın Kendisi Karar Versin

Erkek genç odası dekorasyon işine başlamayı planlıyorsanız öncelikle çocuğunuzun fikrini almalısınız. Oğlunuzun düşüncelerine, isteklerine ve tarzına saygı duyun. Bırakın tüm mobilya seçimlerini kendisi yapsın. Odasında neler olacağına kendisi karar versin. Sizler sadece düşüncelerinizle ona destek olun.

Detaylar Annelerin İşi

Bir genç odası bildiğiniz gibi sadece çalışma masası, yatak ve dolaptan ibaret değil. Bunun halısı, perdeleri ve diğer ayrıntıları da var. Siz anneler olarak kendinizi bu eşyaları seçerken ön plana çıkarın. Mobilyalara en uygun kombin seçeneklerini çocuğunuzun beğenisine sunun. Çözümler üretirken çocuğunuzun ilgi alanlarını hesaba katmayı unutmayın. Onların düşünemediği detaylara kafa yorun. Mesela erkek çocuklar çekmece ve dolap gibi depolama alanlarının ne kadar önemli olduğunun farkında değildir. Mobilya alışverişinde bu fonksiyonelliğe özen göstermek sizin işiniz.

Trend Lacivert Tonlar

Bu yılın trend genç odası dekorasyon fikirleri ise lacivert ve gri tonlara sahip. Perdeler, halılar hatta dolap kapakları bile lacivert. Mavinin huzur ve sakinliğini odasına taşımak isteyen gençler için ideal bir renk. Odanın renkli detayları ise çalışma sandalyesi ve ikili koltuklar.


İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Bu ay en çok okunanlar

  • Sonbahar Ev Dekorasyonu Önerileri

    Yaz bitti! Önümüz sonbahar… Peki, evinizi sonbahara hazırladınız mı? İşte sonbahar ev dekorasyonu trendleri…

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*