Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

Ev Dekorasyonu Hakkında Tiyolar

Evimveblog - ev dekorasyon blog
Anasayfa / Dekorasyon / Ev Dekorasyonu Hakkında Tiyolar

Ev Dekorasyonu Hakkında Tiyolar

tarihinde eklendi

Bugün ev dekorasyonu hakkında genel bilgilere değinmeye çalışacağız. Umarız vereceğimiz bilgiler işinize yarar.

Bir başkasının evine gidince “Ayy dekorasyon harika” dediğiniz olmuştur. İnanın aynı durumu yaşayan birçok kişi var.

Harika bulduğunuz ev dekorasyonlarına gelince işte o evlerde sadece mobilya değil diğer detaylarda önemsenmiştir. Evde mobilyalar ve diğer eşyalar arasında tam bir bütünlük oluşturulmuştur. Bu nedenle evin dekorasyonu göze inanılmaz güzel gelir.

Ev dekorasyonu pahalı mobilyalar servet harcayacağınız aksesuarlardan ve diğerlerinden ibaret değildir. Ucuz yada orta halli mobilyalar ve aksesuarlarla da şık dekorasyonlara imza atmam mümkündür. Yeter ki hayal gücünüzü iyi kullanın, uyumu zıtlıklarla bile olsa yakalayın!

İyi bir ev dekorasyonu yapmak istiyorsanız internetteki örnekleri inceleyin. Tarzınıza ve evinizin genel stiline uygun olanları arşivleyin. Alışveriş öncesinde örnekleri değerlendirmeye alın. Böylelikle çok yorulmadan, kendinizi fazla üzmeden hoş bir ev dekorasyonu yapabilirsiniz.

Arkadaşlarınızın fikirleri sizin için önemli olsun. Neden bunun üzerinde duruyoruz derseniz sizi iyi tanıyan dostlarınız objektif fikirler sunacaktır. Sonradan pişman olacağınız bir dekorasyona böylelikle engel olabilirsiniz.

Bunların yanında evliyseniz eşinizin isteklerini yok saymamaya özen gösterin. Alışverişi kesinlikle beraber yapın. İsteklerinizi ona net olarak ifade edin ve onun düşüncelerini de değerlendirin. Unutmayın! Aynı evde yaşamak fedakarlık ister…

Bugünkü yazımızda sadece ilk etapta yapmanız gerekenler üzerinde durmaya çalıştık. Genel dekorasyon hakkındaki yazılarımız ilerleyen günlerde devam edecek.


İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*