Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

Gardırop Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Evimveblog - ev dekorasyon blog
Anasayfa / Gardırop Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Gardırop Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

tarihinde eklendi

Evin olmazsa olmazı gardıroplar! Peki, gardırop alırken nelere dikkat etmeli? İşte hem şık hem fonksiyonel fikirler…

Gardırop alırken nelere dikkat etmeli sorusunun yanıtını arıyorsanız sizin için küçük bir araştırma yaptık. İşte gardırop seçiminize yardımcı olarak detaylar!

İhtiyacınız Olanı Belirleyin

Gardırop alırken kıyafetlerinizi, ayakkabılarınızı ve gardıroba girecek diğer eşyalarınızı analiz edin. Böylelikle ihtiyacınıza cevap verecek doğru ürünü daha kolay tespit edersiniz. Ürünün büyüklüğünü belirleyecek diğer bir husussa odanın metrekaresi olacaktır. İhtiyacınıza cevap verecek fakat odanıza büyük gelecek bir gardırop almanın bir mantığı elbette yok.

Büyük bir odaya sahip değilseniz derin modelleri seçmek akıllıca bir çözüm olabilir. Derin dolapların arka kısımlarını her zaman ihtiyaç duymadığınız eşyalarınıza ayırabilirsiniz. Ön kısmını ise günlük kıyafetleriniz için değerlendirebilirsiniz.

Gardırop alırken nelere dikkat etmeli? Evet, bu gerçekten özellikle hanımların büyük bir sorunudur. Pişman olmak istemiyorsanız fonksiyonel modelleri tercih edin. Gardırobun kıyafetleri, aksesuarları ve ayakkabıları aynı anda depolayabilmesine dikkat edin.

Kapaklar Nasıl Olmalı?

Kapaklar odanın durumuna göre açılır kapanır veya sürgülü olabilir. Sürgülü kapaklar küçük odalar için idealdir. Fakat bu modeller zamanla yerinde durmaz hale de gelebilir. Ray sistemleri ilerleyen yıllarda canınızı sıkabilir. Gardırop üzerine dahil edilmiş aynalar boy aynası ihtiyacınızı ortadan kaldıran güzle bir detaydır. Bu aynalar küçük odalara derinlik kazandırarak, odanın daha büyük görünmesine de katkı sağlayacaktır.


İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Bu ay en çok okunanlar

  • Sonbahar Ev Dekorasyonu Önerileri

    Yaz bitti! Önümüz sonbahar… Peki, evinizi sonbahara hazırladınız mı? İşte sonbahar ev dekorasyonu trendleri…

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*