Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

Gri Beyaz Mutfak Modelleri Fikirleri

Evimveblog - ev dekorasyon blog
Anasayfa / Mutfak / Gri Beyaz Mutfak Modelleri Fikirleri

Gri Beyaz Mutfak Modelleri Fikirleri

tarihinde eklendi

Mutfak dekorasyonunun hem kullanışlı hem gözümüze hoş gelmesini isteriz. Fonksiyonel bir mutfak tasarlamak mutfağın büyüklüğüne göre değişse de şık bir mutfak sizlerin seçimlerinizde…

Hepimiz görselliğe önem veririz. Hele konu birde ev dekorasyonuysa çok seçici olabiliriz. Neticede yaşam alanımız evimiz ve evimizde bizleri mutlu eden eşyaları, mobilyaları veya tasarımları kullanmak en doğal hakkımız.

Mutfak dekorasyonu hanımların en seçici olduklarından. Aslında haksızda değiller. Çünkü evdeki zamanlarının büyük kısmı mutfakta geçiyor. Yemek, bulaşık, çay, kahve derken neredeyse tüm gününü mutfakta tamamlayan kişiler var. Durum böyle olunca da kullanışlı, ferah ve şık bir dekorasyon isteği kaçınılmaz oluyor.

Bizler bugün modern stilin en gözdesi olan gri beyaz mutfak modelleri üzerinde duracağız.

Gri beyaz mutfak modelleri son yıllarda yıldızı parlayan ikililerden. Bu ikiliyi dilerseniz dolaplarda kullanabilirsiniz. Hazır mutfak dolaplarını tek renk üzerinden tasarlayıp, aksesuarları ikinci renkle de tamamlayabilirsiniz.

Alt dolaplar gri, üst dolaplar beyaz olarak tasarlanan mutfaklarda modern tarzın en güzel tonlamaları arasında yer alıyor. Grinin her tonunu kullanabilirsiniz. Birde ahşap malzemeyi mat olanlardan seçerseniz inanın harika bir karar vermiş olursunuz. Çünkü gri kiri, su lekelerini, parmak izini saklama kabiliyetine sahiptir. Üst dolapların beyaz olması ise mutfağın ferah ve temiz görünmesine katkı sağlar.

Gri beyaz mutfak modelleri artı yönleriyle tercih edilmesi gereken konseptler arasındadır. Mutfağınızı değiştirme planınız varsa yazımız içerisindeki modelleri incelemenizi tavsiye ederiz.


İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*