Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

Gri Oturma Odası Fikirleri

Evimveblog - ev dekorasyon blog
Anasayfa / Oturma Odası / Gri Oturma Odası Fikirleri

Gri Oturma Odası Fikirleri

tarihinde eklendi

Oturma odanızın dekorasyonunu değiştirmeye karar verdiniz. Fakat renk konusunda kararsızsanız gri oturma odası fikirleri işinize yarayabilir.

Gelin gri oturma odası dekorasyon fikirleri ve örneklerine beraber bakalım!

Oturma odası mutfak sonrasında evin en fazla kullanılan alanıdır. Bu nedenle dekorasyon yaparken rahat, şık ve fonksiyonel seçimler yapılmalıdır. Yılın en moda rengi olan gri oturma odası dekorasyonunda ideal tonlar arasında yer almaktadır.

Oturma odası dekorasyonunu neden gri yapmalıyım derseniz sizlere birçok güzel sebep sunabiliriz. Bunlardan ilki gri lekeleri belli etme konusunda cömert bir renktir. Lekeler bu renkte kolaylıkla gizlenebilir. Farklı onlarca tonu vardır. Açıklı koyulu farklı kombinler yapılabilir.

Gri oturma odası fikirleri modern tarzı sevenlere hitap eder, şık bir duruş sergiler. Arasına dahil edilecek renkleri taşımaya müsait olmakla birlikte hemen hemen her renkle bütünleşebilir. Gri ve kırmızı, gri ve hardal sarısı bu ikililerin başında gelenlerdendir. Sade ve iddialı duruşu sevenlerse siyah ve gri kombinlerine yönelebilir. Mürdümle olan birlikteliği de gayet hoş olmaktadır.

Gri bir oturma odası hayal ediyorsanız duvar rengini veya koltukları ana tonlamada kullanabilirsiniz. Her ikisini de gri yapmak odanın soğuk görünmesine neden olabilir.

Gri oturma odası fikirleri kişisel tercihlere göre de şekillendirilebilir. Odaya samimi hava katmak isteyenler renkli aksesuarlar kullanabilir. Koltuklar için renkli kırlentler uygundur. Yada berjerlerin kaplamaları renkli ve desenli kumaşlarla değiştirilebilir.


İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*