Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

Home Ofis Dekorasyon Fikirleri

Evimveblog - ev dekorasyon blog
Anasayfa / Dekorasyon / Home Ofis Dekorasyon Fikirleri

Home Ofis Dekorasyon Fikirleri

tarihinde eklendi

Gelişen ve değişen teknoloji bazılarını işe gitme derdinden kurtardı. Durum böyle olunca home ofis dekorasyon fikirleri daha bir değer kazandı.

2019 yılının home ofis dekorasyon fikirleri modern bir ofisin ev konforuna taşınmış hali. Fikirlerin geneli sadelikten yana bir tutum sergiliyor.

Peki, home ofis dekorasyonu yaparken nelere dikkat edilmeli? Öncelikle çalışma saatiniz sonunda iyi bir çıktı elde etmek istiyorsanız dikkatinizi dağıtacak nesnelerden uzak durun!

Dekorasyonun en önemli noktası ise aydınlatma! Gece geç saatlere kadar çalışmayı tercih edenlerdenseniz masa lambası kullanabilirsiniz. Home ofis olarak kullanmayı planladığınız oda güneş alan, aydınlık bir konuma sahip değilse tavan aydınlatmalarının yeterli miktarda olmasını sağlayın. Spotlar bu durumda işinizi fazlasıyla görecektir. Sarkıtlar ise görsel açıdan önemli bir detaydır.

Evdeki çalışma alanınıza mutlaka çiçek veya bitki ekleyin. Doğal detaylar iş performansınıza artı kazandıracaktır.

Ofisinizin mobilyalarını seçerken ise odanın büyüklüğünü dikkate alın. Odayı boğacak kadar büyük yada boş gösterecek kadar küçük mobilyalardan uzak durun. Çalışma masanızı ihtiyacınızı karşılayacak, fonksiyonel özelliklere sahip modellerden seçin. Çalışma sandalyenizin ortopedik olmasına özen gösterin. Konuklarınız için almanız gereken koltuk sayısını ikinin üzerine çıkarmamaya çalışın.

Öte yandan eğer odanız uygunsa zaman zaman dinlenebileceğiniz, gerekirse uzanabileceğiniz bir ikili veya üçlü koltuğa da yer açın. Koltuk fikri sizi cezbetmiyorsa iki tane berjer ve bir sehpa fikrini değerlendirmeye alın.


İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Bu ay en çok okunanlar

  • Sonbahar Ev Dekorasyonu Önerileri

    Yaz bitti! Önümüz sonbahar… Peki, evinizi sonbahara hazırladınız mı? İşte sonbahar ev dekorasyonu trendleri…

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*