Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

İç Mekan Merdiven Modelleri 2020

Evimveblog - ev dekorasyon blog
Anasayfa / Dekorasyon / İç Mekan Merdiven Modelleri 2020

İç Mekan Merdiven Modelleri 2020

tarihinde eklendi

İç mekan merdiven modelleri yazımızla sizlere 2019 yılının en çok tercih edilenlerini sunacağız. Bizi takip edin trendi kaçırmayın!

Dubleks evlerin olmazsa olmazı olan iç mekan merdivenleri evin kimliğini yansıtır. Bu nedenle merdiven modelini detaylandırarak, iyice düşünerek belirlemek gerekir. seçimi yaparken evin genel dekorasyonu baz alınmalıdır.

İç mekan merdiven modelleri ahşap olabileceği gibi cam, mermer veya metal malzeme ile yapılabilir. Dubleks dairenin genel havası modern ise bu malzemelerin hepsi uygulanabilir.

Klasik çizgilerin hakim olduğu dubleks evler için mermer ve cam uygulamalar tercih edilebilir.

Evin tasarımı sporsa yada modernse ahşap merdivenler uygun olacaktır.

Bunların yanı sıra evde yaşayanların fikirleri ve ihtiyaçları da dikkate alınmalıdır. Mesela çocuk olan evlerde ahşap malzeme tercih edilirse daha iyi olacaktır.

Cam iç mekan merdiven modelleri kaygan bir zemin sorununu karşınıza çıkartabilir. Bu nedenle hem kullanımı hem de temizliği biraz zahmetli denebilir.

Mermer merdivenler kış günleri dışında en kullanışlı iç mekan malzemesidir. Çizilme, kırılma ve bozulma derdi sıfırdır. Risk almak istemeyen dubleks daire sahipleri için ideal bir seçimdir.

İç mekan merdiven modelleri sizlerinde gördüğü üzere evin havasını değiştirmektedir. Eve şıklık ve mükemmeliyet karakteri yüklemek ustadır.

Döner merdivenler zarafeti temsil etmekte birlikte uygulanması en zor olan modeller arasında yer almaktadır. Bunun nedeni ise genel olarak mekanların darlığı, alanın yeterli büyüklükte olmaması gibi durumlardan kaynaklanmaktadır.


İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*