Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

İçinizi Isıtacak Bahar Dekorasyonu Fikirleri

Evimveblog - ev dekorasyon blog
Anasayfa / Bahçe ve Balkon / İçinizi Isıtacak Bahar Dekorasyonu Fikirleri

İçinizi Isıtacak Bahar Dekorasyonu Fikirleri

tarihinde eklendi

Bahar geldi gidiyor… Hala bahar dekorasyonu yapmayanlardansanız şimdi harekete geçme zamanı! Evinizi ve içinizi ısıtacak bahar dekorasyonu fikirleri yazımızın devamında…

Bahar mevsimi artık yerini sıcak günlere bırakmaya hazırlanıyor. Evinizde bahara özel bir değişim yapmak istiyorsanız elinizi çabuk tutun!

Kışın soğuk ve sıkıcı günleri geride kaldı. Mevsimin bahara dönmesiyle doğa dahil tüm canlılar canlandı. Neşelenme sırası ise evlerimize geldi.

Bahar dekorasyonu için canlı ve enerjik renkleri kullanmaktan çekinmeyin. Koltuklarınıza renkli kırlentler hazırlayın. Sandalyelerinize kullanışlı ve neşeli minderler yerleştirin. Kışın ağırlığını hissettirecek türdeki kumaşlardan uzak durun! Pencerelere özel dekoratif objelere yer açın. Çiçek bakmaktan hoşlanıyorsanız camlarınızın önünü mevsim çiçekleriyle donatın. Evin bir odasında atıl durumda bekleyen aksesuarları, sürekli gözünüzün önünde olanlarla değiştirin.

Bahar dekorasyonu yapmak istiyorsanız ve evinizin her bir noktasına dokunan bir değişim hayal ediyorsanız, evinizi boyamak güzel bir fikir olabilir. Fakat badana boya işleri sizinde tahmin ettiğiniz gibi biraz maliyetli ve biraz uğraştırıcı olacaktır.

Baharın enerjisini evinizi taşımak için vazolarınızı boş bırakmamanızı öneririz. Canlı çiçekler ideal seçimler olsa da, eğer polen alerjiniz varsa yapayları da değerlendirmeye alabilirsiniz.

Evin içiyle ilgilenirken balkonlarınızı sakın es geçmeyin! Balkona özel mobilya alışverişi yapma şansınız yoksa tek bir masa örtüsüyle bile balkonunuzun bahara ayak uydurmasını sağlayabilirsiniz. Bunun yanında birkaç saksı biraz toprak ve mevsimin renkli çiçekleri balkonların bahar dekorasyonu için yeterli olacaktır.


İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Bu ay en çok okunanlar

  • Sonbahar Ev Dekorasyonu Önerileri

    Yaz bitti! Önümüz sonbahar… Peki, evinizi sonbahara hazırladınız mı? İşte sonbahar ev dekorasyonu trendleri…

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*