Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

Kara Tahta Boyası ile Yatak Odanızı Kişiselleştirin

Evimveblog - ev dekorasyon blog
Anasayfa / Yatak Odası / Kara Tahta Boyası ile Yatak Odanızı Kişiselleştirin

Kara Tahta Boyası ile Yatak Odanızı Kişiselleştirin

Kara tahta dekorasyonu ile hem sanatsal becerilerinizi duvarlara yansıtabilir, hemde dekorasyona eğlence ve farklılık kazandırabilirsiniz.

tarihinde eklendi

Yatak odanız için hem eğlenceli hemde farklılık yaratacak dekorasyon fikirleri arıyorsanız kara tahta boyaları bu konuda size ilham verebilir. Kara tahta boyası yatak odanızı kişiselleştirmek ve kendinizi ifade edebileceğiniz bölümler yaratmak için adeta bulunmaz nimet diyebiliriz. Hem sanatsal becerilerinizi duvarlara yansıtabilir, hemde dekorasyona biraz eğlence ve farklılık kazandırabilirsiniz.

Kara tahta uygulamaları genelde mutfak ve çocuk odalarında sıkça kullanılıyor, ancak yatak odanıza zahmetsizce renk ve desen katmak içinde rahatça kara tahta boyası kullanabilirsiniz. Kara tahta boyası ile boyanmış duvarları, kendinizi ifade edebileceğiniz, sanatsal becerilerinizi sergileyebileceğiniz kocaman bir tuval olarak düşünebilirsiniz. İşte bu konuda size ilham vereceğini düşündüğümüz birbirinden özel kara tahta yatak odası dekorasyon örnekleri.

Kara Tahta Boyası ile Yatak Odanızı Kişiselleştirin

Kara tahta boyaları son yıllarda bir hayli ilgi görüyor, uygulaması kolay ve boş duvarları daha eğlenceli ve dikkat çekici bir görünüme çeviriyor. Yapmanız gereken sadece yatak odanızda kara tahta boyası uygulayacağınız en uygun duvarı seçmek ve boyayı uygulamak. Boya işleminden sonra yatak odanızın havasının bir anda değiştiğini ve bu alanın daha özel ve samimi bir atmosfere sahip olduğunu hissedebilirsiniz.

Eklektik yatak odasında kara tahta duvar dekorasyonu

Duvar seçimi konusunda yatak odanızın şekline ve mobilya yerleşimini göz önünde bulundurabilirsiniz. Genelde yatak arkası duvarlar karşımıza çıkıyor fakat önünüzde bir çok farklı seçeneğinde bulunduğunu unutmayın.

Kara tahta uygulaması sadece duvarda değil, pürüzsüz ahşap yada plastik yüzeylere de uygulanabiliyor. Bu noktada yatak odanızda bu uygulamayı yapmak için bir çok farklı bölüm bulunuyor.

Yatak odanızda nötr renkler öne çıkıyorsa, kara tahta boyası ile boyadığınız  bir duvar odanın odak noktası haline gelebilir. Aynı zamanda yatak odanız daha heyecanlı ve ilham veren bir stile sahip olacaktır. Kara tahta üzerine alıntılar, komik notlar yada sanatsal çizimlere yer vererek yatak odanızı daha kişisel ve özel bir stile çevirebilirsiniz.

Kara tahta duvarlar yatak odanızın tarzına uymuyorsa alternatif seçenekleri gözden geçirebilirsiniz. Örneğin kara tahta tabloları, ahşap panoları duvarınızda sergileyebilirsiniz. Kısacası tüm duvarı boyamak yerine, kara tahtayı odaya heyecan katacak küçük bir detay olarak yer verebilirsiniz. Galerimizde size bu konuda ilham vereceğini düşündüğümüz birbirinden çarpıcı yatak odası kara tahta dekorasyon fikirlerini inceleyebilirsiniz.


İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Bu ay en çok okunanlar

  • Sonbahar Ev Dekorasyonu Önerileri

    Yaz bitti! Önümüz sonbahar… Peki, evinizi sonbahara hazırladınız mı? İşte sonbahar ev dekorasyonu trendleri…

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*