Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

Klasik Salon Dekorasyonu 2020 Çizgileri

Evimveblog - ev dekorasyon blog
Anasayfa / Dekorasyon / Klasik Salon Dekorasyonu 2020 Çizgileri

Klasik Salon Dekorasyonu 2020 Çizgileri

tarihinde eklendi

2020 yılının klasik salon dekorasyonu nasıl olacak? Yeni yıla damga vuracak en özel dekorasyon örnekleri yazımızda…

2020 yılının klasik salon dekorasyonunda gösteriş ve parıltılı tonlar ön planda olacak. Geçen yıllarda başlayan ve hala devam eden kapitoneli koltuklar salonlarımızı süslemeye devam edecek. Çift yönlü halılar, devasa aksesuarlar ve çok daha fazlası bizleri bekleyenler arasında yer alacak.

Salon dekorasyonunda klasik tarzı benimseyenlerdenseniz muhteşem parçaların sizleri beklediğini belirtmek istiyoruz. İddialı mobilya ve aksesuarlarla bezenmiş şık salonlar gözünüzü kamaştıracak. Klasik stilin parlak renklerle olan bütünleşmiş çizgisi 2020 yılında da bizlerle beraber. Doreler, goldlar ve ışıltılı parçalar…

Önümüzdeki sene koltukların ahşap kısımları altın rengiyle sahnede olacak. Bunları aynı tonlarda sehpalar, şaşalı avizeler ve konsol aynaları tamamlayacak.

Klasik bir yaklaşım olsa da berjer, yan sehpa ve konsol gibi parçalar salonlarımızdaki yerini koruyacak. Taşlı avizeler yine revaçta olmayı sürdürecek. Klasik salon dekorasyonu 2020 yılında ana renklerin hakimiyetini yaşayacak. Yani siyah ve beyazın hükmü gelecek sene de devam edecek. Farklılık ise berjerlerin kumaş kaplamaları ve renkleri takımın diğer parçalarından farklı olarak kendini gösterecek. Mesela beyaz bir takımı baz alırsanız berjerler hardal sarısının hakim olduğu çizgili kaplamalarla bir araya gelebilecek.

Küçük fakat etkili dokunuşlarla yeni bir görselliğe kavuşacak olan klasik salonlar ihtişamlı görüntüsünden ödün vermeyecek. Yılın en şık detaylarıysa aksesuarlar olacak.


İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*