Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

Klozet Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Evimveblog - ev dekorasyon blog
Anasayfa / Banyo / Klozet Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Klozet Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

tarihinde eklendi

Klozet alırken birkaç ufak ama önemli detaya dikkat ederseniz, uzun vadede rahat edersiniz. Peki, bu önemli detaylar neler? Asma klozet avantajları neler?

Modernleşen dekorasyon trendi klozetlerin de değiştirilme vaktinin geldiğini gösterdi. Modası geçen, pekte kullanışlı olmayan, kararmış ve sararmış klozetleri değiştirmeye hazır mısınız? Artık standart klozetler yerlerini gömme rezervuarlı asma klozetlere bıraktı.

Asma Klozet

Son zamanların en çok tercih edilen klozet türü elbette asma modeller. Asma klozetler gerek tasarımları gerekse farklı renk seçenekleriyle bizleri bekleyen ürünlerden. Bu klozetlerin birçok artısı yanı mevcut. bunlardan ilki tabi ki gömme rezervuar sistemine sahip olması. Özellikle küçük banyolar için yer kazanma açısından güzel bir seçenek. Temizliği oldukça kolay. Asma klozet alacaksanız dikkat etmeniz gerekenler arasında kanalsız özelliği başta geliyor. nedir bu kanalsız asma klozetin artısı derseniz, kanalsız modellerde kanal sistemi olmadığından yüzde yüz hijyen sağlıyor. Zamanla kararan ve sararan kanallar bu modeller için söz konusu değil. Bunların yanında asma klozetler banyo dekorasyonuna katkı da sağlıyor. Yerle temasının olmaması kalebodurların güzelliğine gölge düşürmüyor.

Klozet alırken üzerinde durmanız gerekenler arasında yavaş kapanan kapak sistemi de var. Normal kapaklara kıyasla biraz pahalı olsa da inanın ödeyeceğiniz ufak fiyat farkına değecek. Fren sistemli klozet kapakları yüksek sesten rahatsız olanlar, dikkatsiz kişiler ve çocuklu aileler için ideal ürünlerden.


İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Bu ay en çok okunanlar

  • Sonbahar Ev Dekorasyonu Önerileri

    Yaz bitti! Önümüz sonbahar… Peki, evinizi sonbahara hazırladınız mı? İşte sonbahar ev dekorasyonu trendleri…

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*