Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

Yatak Odasında Kristal Avize Şıklığı

Evimveblog - ev dekorasyon blog
Anasayfa / Yatak Odası / Yatak Odasında Kristal Avize Şıklığı

Yatak Odasında Kristal Avize Şıklığı

Misafir odaları ve oturma odalarına zengin bir hava katan bu gösterişli aydınlatmaları yatak odanıza dahil ederek daha özel ve çarpıcı bir yatak odasına sahip olabilirsiniz.

tarihinde eklendi

Kristal avizeler mekanın kalitesini ve cazibesini arttıran aydınlatma tasarımları. Geçmişten günümüze klasik dekorasyon anlayışının vazgeçilmez parçaları arasında yer aldılar. Misafir odaları ve oturma odalarına zengin bir hava katan bu gösterişli aydınlatmaları yatak odanıza dahil ederek daha özel ve çarpıcı bir yatak odasına sahip olabilirsiniz. Yazımızda ilham alabileceğiniz Kristal Avizeler ile Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri bulabilirsiniz.

Yatak odasına gösterişli avizeler Viktoria dönemine kadar uzanıyor. Fakat zaman değişti ve günümüz yatak odalarında artık modern aplikler, sarkıt lambalar ve led aydınlatma teknolojileri aydınlatma elemanları arasında popüler tasarımlar haline geldiler. Eğer her yatak odasında kullanlan sıradan aydınlatmalar görmekten sıkıldıysanız yatak odanıza gösterişli bir kristal avize ekleyin ve ortaya çıkan davetkar görünümün tadını çıkarın.

Kristal Avizeler ile Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri

Yatak odanızda farklılık yaratmak için farklı fikirler arıyorsanız işe tavan aydınlatmanızı değiştirerek başlayabilirsiniz. Tavan aydınlatmaları mekanın kalitesini büyük ölçüde etkileyen tasarımlardır. Bu noktada mekanda farklılık yaratmak içinde ilk olarak başvurulması gereken parçalardan biri olarak düşünebilir.

Kristal Avizeler ile Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri

Tuğla duvar ve kristal avize uyumu

Bu noktada kristal avizeler ile odaya gösteriş ve cazibe katmak en zahmetsiz seçenekler arasında. Bu gösterişli aydınlatmaları sadece klasik yatak odalarında değil, modern detaylara sahip bir oda içinde kullanabilmek mümkün.

Eski ile yeninin harmanlanması ile ortaya çıkan modern eklektik stiller için kristal avizeler vazgeçilmez aksesuarlar olarak düşünebilir. Bunun yanı sıra modern Rustik, endüstriyel gibi dikkat çekici iç mekan stilleri içinde dekorasyona değer katacak parçalardır.

Eğer yatak odası tavanı yüksek ise büyük taşlı avizeler tercih edilebilir. Bu tarz gösterişli avizeler yatak odasına girişte tüm gözleri tavana çevirebilecek bir güce sahiptir. Kristal avize seçerken yatak odasının tarzına uygun materyal seçimleri de yapılabilir.

Örneğin modern detaylara sahip bir yatak odası için parlak metalik avizeler mekanda çarpıcı bir etki yaratabilir. Bu sayede yatak odanıza parlaklık katabilir ve daha ihtişamlı bir hava yaratabilirsiniz.


İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Bu ay en çok okunanlar

  • Sonbahar Ev Dekorasyonu Önerileri

    Yaz bitti! Önümüz sonbahar… Peki, evinizi sonbahara hazırladınız mı? İşte sonbahar ev dekorasyonu trendleri…

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*