Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

Küçük banyo dekorasyon fikirleri 2019

Evimveblog - ev dekorasyon blog
Anasayfa / Banyo / Küçük banyo dekorasyon fikirleri 2019

Küçük banyo dekorasyon fikirleri 2019

tarihinde eklendi

Küçük banyo dekorasyon fikirleri ve tasarımları ile yerden tasarruf ipuçları ve dekoratif örnekler

Eviniz bu büyüleyici küçük  banyolardan birine sahipse, birçok geliştirme zorluğuyla karşılaşmış olabilirsiniz. Alanı optimize etmek için hangi mobilyalar seçilir? Nasıl aydınlatılır?

Hacim yanılsamasını yaratmak için hangi teknikler kullanılır? Bu yazıda, 2m2’lik küçük banyoların en iyi dekorasyon tavsiyelerini ve fikirlerini bulacaksınız. En küçük banyo alanına sahip kişilerin bu sorulara cevap bulmasına yardımcı olacağız . Bizimle kalın çünkü bugün size en güzel şeylerin küçük alanlarda olduğuna dair iyi bir kanıt sunacağız. Onları sadece uygun bir şekilde organize etmek için pratik hileleri öğrenmelisiniz.

Şık bir kadınsı dokunuş için flamingo motifleriyle dekore edilmiş 2m2 küçük banyo tasarımı

küçük banyo dekorasyon fikirleri 2019

küçük banyo dekorasyon fikirleri 2019

Küçük banyo ve tuvalette açık renkler kullanın

Küçük alanları dekore etmek için, net tonları seçmeyi tercih ediyoruz. Nedeni  mekânın ve ihtişamın hissini yaratmaktır. Beyaz renkteki bir banyo, örneğin 2m2’yi tamamen dönüştürerek, görünür sınırları havadar bir odaya çevirerek.

Evet, aslında, sadece açık renkleri tercih etmenizi, ancak tavanda olduğu kadar duvarlarda ve zeminde de aynı rengi kullanmanız için teşvik ediyoruz. Bize inanın, göz aldatacak! Ve eğer bu basit ve temiz bir dekorasyona biraz da olsa katılırsanız, küçük bir aksesuarın veya mobilyaların seçimi ile parlak rengin ortaya çıkmasını sağlayın. Bu küçük bir halı, bir süspansiyon veya neden bir makyaj ünitesi olmasın.

Uçtan uca karo

fayans tavana kadar duvarların tüm uzunluğu üzerinde olmalı. Bu, iyi büyütülmüş bir alanın yanılsamasını yaratmak için banyoda kullanılan başka bir özgün tekniktir. Bir başka ilginç ve pratik öneri, zemin ve duvarlarda aynı veya benzer çini fayans kullanmaktır. Bu, her zaman odanın birleşik karakteri bağlamında yumuşak bir geçiş sağlar. Tüm duvarlarda bej fayanslarla dekore edilmiş küvetli küçük banyo.

Işık için yer açın

Çoğu zaman pencerelerden ve dolayısıyla doğal ışıktan yoksun, 2m2 banyo sahiplerine uygun aydınlatmayı sağlamak için mücadele ediyoruz. Genel aydınlatma için bir tavan lambası gerekli olacaktır. Bununla birlikte, aynanın etrafına bir ışık takmayı unutmayın, ikincisi banyoda en çok kullanılan alanlardan biridir. Aynca, ışığı yansıtan özelliği ile aynanın hacimleri de arttırabileceğini bilin.

Her milimetre tasarrufu için mobilya seçimi ve pratik aksesuarlar

Son olarak, küçük bir banyoyo geliştirmek için en önemli olanın, dağınıklığı olmayan alanı işgal edecek akıllı bir mobilya seçilmesi olduğunu unutmayın. Aksi takdirde, baskıcı, hatta klostrofobik bir duygu yaratma riskine gireriz. Önerebileceğiniz ilk şey dikey alanı kullanmaktır.

Uzun boylu dolaplar ve makyaj üniteleri çok yer kaplayacak. Genel olarak, ikincisini ne kadar çok tutarsanız, odanız daha iyi görünür. Ve ikincisi, sizin durumunuzda, bir çift lavabo seçmenin imkansız olduğunu biliyoruz! Aynı şey başka bir yerde duş duvarı için de geçerli. Bir perde veya sürgülü duvar tercih edin.

Ek depolama için, önce rafları kurmayı düşünün. Bununla birlikte, bunları banyo mobilyalarının bir açısına ya da üstüne yerleştirerek trafiği engellememeleri en iyisidir. Ayrıca , aşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz bu büyüleyici dokuma sepet gibi herhangi bir akıllı depolama alanını da düşünün . Havluluk, her yere monte edebileceğiniz çok pratik bir aksesuardır. Ve yine kapıda asılı olan kancalar, yardımcı olabilecek diğer depolama numaralarıdır.

GELEN ARAMALAR; banyo dekorasyon fikirleri, banyo dekorasyon örnekleri, banyo süsleme fikirleri, küçük banyo tasarımları, modern banyo modelleri, küçük banyo modelleri 2018, banyo yerleşim planı, küçük banyolar için akıllı çözümler.

Küçük banyo dekorasyon fikirleri 2019


İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Bu ay en çok okunanlar

  • Sonbahar Ev Dekorasyonu Önerileri

    Yaz bitti! Önümüz sonbahar… Peki, evinizi sonbahara hazırladınız mı? İşte sonbahar ev dekorasyonu trendleri…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*