Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

Küçük Mutfak Masası Önerileri

Evimveblog - ev dekorasyon blog
Anasayfa / Mobilya / Küçük Mutfak Masası Önerileri

Küçük Mutfak Masası Önerileri

tarihinde eklendi

Küçük mutfak masası modelleri bu yıl onlarca farklı renk ve tasarıma sahip. Mutfağım küçük, masayı nasıl sığdıracağım diye düşünmeyin!

Mutfağı küçük olanlar bilir. Alan dar olunca mutfak masası seçmekte zor. Fakat bu sene işiniz düşündüğünüzden daha kolay. Çünkü o kadar fazla seçeneğiniz var ki karar vermekte bile zorlanabilirsiniz.

Mutfağınızdaki alanı iyi kullanma derdindeyseniz küçük ama kullanışlı masa modelleri mevcut. Yemek zamanı açılarak genişleyen masalar bunlardan sadece biri! Yeme içme saatinde açılarak büyüyen bu küçük mutfak masası modelleri farklı renk tasarımda!

küçük mutfaklara yakışan alanın iyi kullanılmasına kapı aralayan diğer bir önerimiz ise bir zamanlar yuvarlak olanların trend olduğu kırma masalar. Tabi ki bir farkla! Mutfaktaki alan küçükse kırma masanızı yuvarlak yerine köşeli olan modellerden beğenin. Kırma mutfak masaları yemek zamanında açılarak standart bir boyuta ulaşıyor. Kapatıldığı zamansa boyutu neredeyse yarı yarıya küçülüyor. Kırma masanın küçük mutfaklara çok uygun olduğunu kesin! Bu fikri değerlendirmeden geçmemenizi tavsiye ederiz.

İki kişilik bir aile iseniz, gelen gideniniz çok değilse 90*90 ölçülerde kare masa modelleri ihtiyacınızı karşılamaya yetecektir. Evlerin artık eskisi gibi büyük, ailelerin çok geniş olmadığının farkında olan mobilya üreticilerinin küçük mutfak masası model sayısını arttırdığının altını da çizmeden geçmeyelim.

Gördüğünüz gibi mutfağınızın küçük olması şık masalar kullanamayacağınız anlamına gelmiyor. Önemli olan mekana en uygun seçimleri yapabilmek!


İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*