Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

Mavi Beyaz Banyo Dekorasyon Örnekleri

Evimveblog - ev dekorasyon blog
Anasayfa / Banyo / Mavi Beyaz Banyo Dekorasyon Örnekleri

Mavi Beyaz Banyo Dekorasyon Örnekleri

tarihinde eklendi

Mavi ve beyazın huzurunu banyolarınıza taşımaya hazırsanız, yılın en iyi mavi beyaz banyo modellerini sizlerle paylaşacağız.

Banyo tadilatına başlayacaksanız yada banyonuzu sil baştan yaptırmayı planlıyorsanız mavi beyaz banyo modellerini değerlendirebilirsiniz.

Mavi genel olarak huzuru simgeler. Beyaz ise saflığı ve temizliği. Bu iki rengin bir arada kullanılması ise insanda sakinleştirici bir etki yaratır. Bu nedenle banyonuzu beyaz ve mavi tonlarının hakim olduğu renklerle dekore edebilirsiniz.

Deniz mavisi ve gök mavisi yılın en çok kullanılan tonları arasında yer alıyor. Tabi ki sizler hangi mavi tonunu kullanmak istiyorsunuz bilemiyoruz. Fakat bebek mavisinden kaçınmanızı tavsiye edeceğiz. Yoksa banyonuz bebek odasını anımsatabilir.

Alaçatı mavisi yıla damga vuran ton denebilir. Özellikle banyo dolaplarını bu tonda planlayabilirsiniz. Yukarıdaki görselimiz bu tona aşık olanlar için güzel bir örnek olabilir. Sıradan banyoların aksine tasarımıyla göz kamaştıran bu banyo dolabı neden sizin dekorasyonunuzda yer almasın! bu fikri aklınızın bir köşesine yazmanızı öneririz.

Mavi beyaz banyo dekorasyonu yapacaksanız ağırlıklı rengin ne olacağına kendiniz karar verin. Üstteki görselde mavi tonunun ağırlıklı olduğu bir banyo görüyoruz. Bize sorarsanız dengeli bir renk dağılımı her zaman için çok daha iyi bir görsellik sunacaktır.

Diğer bir fikirse tüm banyoda beyaz tonu kullanmak ve maviyi duvarlar için planlamak. Bu planın artısı maviden sıkıldığınızda duvar rengini değiştirebilmek ve yeni bir banyoya sahip olabilmek.


İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*