Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

Merdiven Altı Dolap Fikirleri

Evimveblog - ev dekorasyon blog
Anasayfa / Dekorasyon / Merdiven Altı Dolap Fikirleri

Merdiven Altı Dolap Fikirleri

tarihinde eklendi

Dubleks evde oturuyor ve depolama alanının azlığından şikayet ediyorsanız dikkat! Sizin için harika merdiven altı dolap fikirleri ile karşınızdayız.

Eğer katlı bir eve sahipseniz merdiven altlarındaki boşluğu depolama alanı olarak değerlendirebilirsiniz. Merdiven altı dolap fikirleri yazımızla sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Merdiven altındaki alanı farklı şekillerde değerlendirebilirsiniz. Bunlardan biri dolap. Örneğimizdeki gibi kapaklı dolaplar ayakkabılar ve ev terliklerinin ortadan kalkması ve düzenli olması adına rahatlıkla kullanılabilir. Dolap tasarımlarını dilerseniz portmanto olarak da değerlendirebilirsiniz. En yüksek dolabı kaban ve montlara ayırabilir, diğerlerini ayakkabılar için kullanabilirsiniz.

Çekmece Şıklığı

Merdiven altı dolap fikirleri arasında yer alan diğer bir örneğimiz ise çekmeceli tasarımlar. Merdiven altlarındaki alanı çekmecelerle değerlendirmek hem görsel açıdan hem de depolama alanı yaratmak adına gayet güzel bir fikir. Çekmeceleri nasıl dolduracağınız ise size kalmış!

Evinizde kiler alanı yoksa ve merdiven altı mutfağa yakın bir konumdaysa işte size fırsat! Buraya yaptıracağınız raylı sisteme sahip dolaplar beklentinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

Merdiven altını değerlendirebileceğiniz diğer bir tasarımın kitaplık olduğunu belirtmek istiyoruz. Bütün kitapların tek bir yerde toplanması özellikle kitap sevenler için şahane bir fikir olabilir.

Nelere Dikkat Edilmeli?

Bu fikirleri hayata geçirirken evinizin tarzına uygun malzemeler seçmeye dikkat edin. Evin bütünlüğünü bozmayın! Gereksiz detaylarla gözünüzü yormayın. Atıl durumda bekleyen merdiven altı alanı her santimiyle değerlendirmeye özen gösterin. İhtiyacınıza öncelik verin.


İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Bu ay en çok okunanlar

  • Sonbahar Ev Dekorasyonu Önerileri

    Yaz bitti! Önümüz sonbahar… Peki, evinizi sonbahara hazırladınız mı? İşte sonbahar ev dekorasyonu trendleri…

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*