Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

Mermer Sehpa Modelleri Yıla Damga Vuruyor

Evimveblog - ev dekorasyon blog
Anasayfa / Aksesuar / Mermer Sehpa Modelleri Yıla Damga Vuruyor

Mermer Sehpa Modelleri Yıla Damga Vuruyor

tarihinde eklendi

Mermer sehpa modası yeniden başladı. Akım modern ile klasik arası evleri süslerken ahşap ayakların yerini metal görünümler aldı.

2019 yılına girdiğimiz ilk günden itibaren bu sene bende evlerinize konuk olacağım diyen mermer sehpa modelleri teşhir salonlarında sıkça rastladığımız parçalardan oldu.

Bir zamanlar klasik koltuk takımlarının tamamlayıcısı bu sehpalar özellikle orta sehpalarda kendini gösterdi. Bizlerde bugün mermer sehpa modelleri ile karşınızda olacağız. Yıla damga vuran tüketicilerin en çok beğendikleri ve satın aldıkları modelleri sizlerle buluşturmaya çalışacağız.

Yeni mermer sehpalar tek renk olmaktan oldukça uzak! Siyah ve tonları her mobilyaya hızlı adapte olarak eksiksiz bir tamamlayıcı olabilir. Pirinç görünümlü ayaklarsa sehpalara stil kazandırıyor. Bu modelde servis sehpaları tek bir boyuta bağlı kalınarak tasarlanmamış. Buda sehpa takımına hareket kazandırmış.

Metal ayaklı mermer sehpa modelleri yoğunlukta olsa da tercihini ahşaptan yana kullanmak isteyen müşteriler de unutulmamış. Ahşap ayaklar doğallıktan yana bir duruş sergilerken mermer rengi açık renklerde kullanılmış.

Sizlere birazda mermer sehpaların kullanım rahatlığından bahsetmek istiyoruz. Mermer sehpaların çizilme derdi neredeyse sıfırdır. Sert bir yapıda olduklarından parlaklığını yıllarca kaybetmezler. Deforme olma olasılıkları yok denecek kadar azdır.

Temizliği ahşap sehpalara kıyasla kolaydır. Özellikle açık renk mermer sehpa modelleri toz ve kiri çok az belli eder. Mermer sehpaların tek derdi ağır olmalarıdır. Bunun dışında negatif bir yönleri bulunmamaktadır.


İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*