Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

Mobilya Trendi ve Esnek Hatlar

Evimveblog - ev dekorasyon blog
Anasayfa / Alışveriş / Mobilya Trendi ve Esnek Hatlar

Mobilya Trendi ve Esnek Hatlar

tarihinde eklendi

Bu yılın mobilya trendi modern tasarımlarda yoğunluk kazanıyor. Geometrik şekiller yerini 2019 yılında biraz daha esnek ve eğri hatlara bırakıyor. 

Mobilya Trendi 2019

Modern çizgilere sahip mobilya satışları klasiklere fark atmaya 2019 yılında da devam edecek gibi görünüyor. Sizlerde mobilyalarınızı modern tasarımlı olanlarla değiştirmeyi planlıyorsanız biraz eğri biraz esnek çizgilere sahip modeller üzerinde durabilirsiniz. Bundan sonra kanepeler, sandalyeler, sehpalar hatta yemek masaları dahi bu formlara sahip olacak. Bu trend ise en az birkaç yıl boyunca hüküm sürecek.

Mobilya trendi 2019 yılında dediğimiz gibi yumuşak geçişli eğri karakterlerle sahneye çıktı. Özellikle sandalyelerde yoğun olarak izleri gözlemlenen bu trend kanepelere de sıçradı. Kanepeler keskin eğrilere sahip olmamakla birlikte yastık detayları trendin özelliklerini üzerinde taşıyor.  

Görselimizdeki yemek takımı esnek çizgilerin hakim olduğu takımlardan biri. Sandalyelerin arka ayaklarındaki eğriliği sizlerde fark ettiniz değil mi? işte bu ve buna benzer modeller teşhir salonlarının en ön planda olanlarından olacak.

Standart sehpaların pabucunu dama atacak olan eğri büğrü modeller büyük küçük tüm mobilya markalarının koleksiyonlarında yer alıyor. Görseldeki orta sehpa İstikbal markasının yeni yıl tasarımlarından sadece biri. Modelin gerek üstü gerekse ayakları yumuşak bir esneklikle görselleştirilmiş.

Eğri, yamuk ve esnek mobilya trendi yanında aynı modayı aksesuarlarda da gözlemliyoruz. Lambader ayaklarının, uzun vazoların ve tabloların bile esnek çizgilere şimdiden adapte olduğu kesin.


İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Bu ay en çok okunanlar

  • Sonbahar Ev Dekorasyonu Önerileri

    Yaz bitti! Önümüz sonbahar… Peki, evinizi sonbahara hazırladınız mı? İşte sonbahar ev dekorasyonu trendleri…

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*