Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

Modern Oturma Odası Dekorasyonu

Evimveblog - ev dekorasyon blog
Anasayfa / Oturma Odası / Modern Oturma Odası Dekorasyonu

Modern Oturma Odası Dekorasyonu

tarihinde eklendi

Modern oturma odası takımları yeni yılın ilk modelleriyle kendini göstermeye başladı. Fonksiyonelliğin ön plana çıkarıldığı takımlar yazımızın devamında…

Modern oturma odası dekorasyonu yapacaksanız mobilya seçimi tarzın belirleyicisi olacaktır. Mobilyaları ise önce zemin sonra duvar rengi takip edecektir. Son olarak ise aksesuarlar modern bir oturma odasına noktayı koyacaktır.

Modern bir oturma odası dekorasyonunu yapacaksanız sade seçimler yapmaya çalışın. Mobilyaların tarzının sizi yansıtmasına özen gösterin. Bunun yanında mobilyaları odaya nasıl yerleştireceksiniz bu da küçük fakat önemli bir ayrıntıdır. Berjer veya tekli koltuklar pencere, üçlü koltuklar geniş duvar önlerine yerleştirilebilir.

Duvar rengini belirlerken mobilyaların rengine takılmayın deriz. Odanın ferah olması adına açık renkler kullanılabilir. Duvar dekorasyonunu daha modern göstermek içinse birkaç renkle fark yaratılabilir. Modern oturma odası dekorasyonunda uygun duvarlar raf sistemleriyle hareketlendirilebilir.

Modern bir odanın diğer bir göstergesi zemindir. Zemin düzenlemesinde masif parke yerine laminat ürünler daha uygun olacaktır. Açık renk laminat üzerine modern çizgilerin hakim olduğu bir kilim yada halı kullanılabilir.

Koltuk alırken takım ürünlerden alma zorunluluğunuz da yok! Koltukları kendiniz de kombinleyebilirsiniz. Üçlü koltuğun stilini tamamlayan berjerler iyi bir fikir olarak değerlendirilebilir. Tekli koltuk yerine stil sahibi sandalyeler de tercih edilebilir.

İddialı aksesuarlar modern odaların olmazsa olmazlarındandır. zarif heykelcikler ve abajur mutlaka olması gerekenler arasında sayılabilir.


İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Bu ay en çok okunanlar

  • Sonbahar Ev Dekorasyonu Önerileri

    Yaz bitti! Önümüz sonbahar… Peki, evinizi sonbahara hazırladınız mı? İşte sonbahar ev dekorasyonu trendleri…

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*