Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

Oturma Odası Pratik Fikirler

Evimveblog - ev dekorasyon blog
Anasayfa / Dekorasyon / Oturma Odası Pratik Fikirler

Oturma Odası Pratik Fikirler

tarihinde eklendi

Oturma odası dekorasyonunda hem pratik hem az maliyetli bir değişime hazır olun! Odalarınıza yeni bir nefes getirecek fikirlerle karşınızdayız…

Evet, bugün oturma odalarını ele almak istedik. Hedefimiz hızlı bir dekorasyonu az para harcayarak hayatınıza dahil etmeniz. Bunun için farklı fikirler sunacağız. Sizlerde beğendiğiniz yada size uyan oturma odası dekorasyon fikirlerini uygulayın! Farkı görün!

Az öncede ifade ettiğimiz gibi büyük harcamalar yapmadan da dekorasyon değişimine gidebilirsiniz. Oturma odasının aksesuarlarında yapacağınız ufak tefek değişimler odaya hareket kazandırabilir. Mesela orta sehpa için bu fikri kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Yeni bir orta sehpa alabilirsiniz yada mevcut sehpanızı kendiniz boyayabilirsiniz.

Renkli bir sehpa tercih edenler aynı tonları kullanarak koltuk için küçük yastıklar yapabilir. Yastıkların şeklinde de tek bir tipe bağlı kalmayın. Dikdörtgen, yıldız veya kare… Hepsini tek kanepede rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Oturma odası dekorasyonunu değiştirirken diğer odalardaki dekoratif objelere göz atın. Odaya uygun objeleri oturma odasına var olan objeleri ise diğer odaya yerleştirin. Bu fikirde odanıza yeni objeler almışsınız hissini verecektir.

Oturma odası değişimi için başvurabileceğiniz en ucuz yollardan biri de şık bir halı örtüsü olabilir. mobilyalarınızın rengini baz alarak büyük bir farklılığa imza atabilirsiniz. Böylelikle halı silme derdinde de kurtulacağınızı anımsatmak isteriz.

Diğer bir fikrimiz ise bir duvarın rengini değiştirmek. Elinizden geliyorsa küçük bir kutu boya bir fırça ile odanızın enerjisini yenileyebilirsiniz.


İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Bu ay en çok okunanlar

  • Sonbahar Ev Dekorasyonu Önerileri

    Yaz bitti! Önümüz sonbahar… Peki, evinizi sonbahara hazırladınız mı? İşte sonbahar ev dekorasyonu trendleri…

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*