Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

Renkli Oturma Odası Dekorasyonu Önerileri

Evimveblog - ev dekorasyon blog
Anasayfa / Renkli Oturma Odası Dekorasyonu Önerileri

Renkli Oturma Odası Dekorasyonu Önerileri

tarihinde eklendi

Hareketli ve enerjik kişilere renkli oturma odası dekorasyonu fikirleri oldukça cazip gelir.

Oturma odaları evin en çok kullanılan mekanlarındandır. Buradaki enerjiyi yükseltmek istiyorsanız renkli oturma odası dekorasyonu yapmak yerinde bir karar olacaktır.

Renkli bir oturma odasını mobilya, halı, aksesuar veya duvar renkleriyle tasarlayabilirsiniz. Renkleri kullanırken tonları birbirine yakın renklerle farklı kombinasyonlar yapabileceğiniz gibi zıt renkleri tercih etmek de oturma odanızı iddialı hale getirecektir.

Renkli oturma odası dekorasyonu yapmak isteyenler 2019 yılında oldukça şanslı diyebiliriz. Yılın trend koltuk, oturma grubu ve köşe takımları incelendiğinde neredeyse her renkten bir alternatifin olduğunu görüyoruz. Özellikle yeşil ve tonları oldukça geniş bir yelpazeye sahip!

Görseldeki örnekten yola çıkarsak tek bir alanda yeşilin farklı tonları kullanılmış. Tek düze koltuklar yerine farklı modeller bir araya getirilmiş. Yeşilin ön plana çıkması içinse duvar rengi ve halı gri tonlarda uygulanmış. Sizlerinde gördüğü üzere odanın en iddialı parçaları siyah ve beyaz ikilisi sayesinde olmuş. Sizlerde odanızın dekorasyonunu renkli hayal edenlerdenseniz bu fikri değerlendirmeye almanızı tavsiye ederiz.

Mobilya alışverişi yapmadan elinizde olanı değerlendirmek isteyenlerdenseniz renkli yastıklar da odanızı hareketlendirmeye yeter! Soft renklerle kaplanmış bir oturma gurubunuz varsa güneşin en sıcak tonlarını kırlentlerle odanıza taşıyın. Aynı tonlardaki yer minderleriyle uyumu yakalayın! İmkanınız varsa perdeleri sıcak tonlarla değiştirin. Göreceksiniz oturma odanız küçücük dokunuşlarla çok daha samimi bir havaya bürünecek.


İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Bu ay en çok okunanlar

  • Sonbahar Ev Dekorasyonu Önerileri

    Yaz bitti! Önümüz sonbahar… Peki, evinizi sonbahara hazırladınız mı? İşte sonbahar ev dekorasyonu trendleri…

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*