Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

Salon Halısı Modelleri 2019

Evimveblog - ev dekorasyon blog
Anasayfa / Salon / Salon Halısı Modelleri 2019

Salon Halısı Modelleri 2019

salon halısı modelleri 2019
tarihinde eklendi

Salon Halısı Modelleri 2019

Halı bir salon dekorunun olmazsa olmaz unsurudur.  Ünlü markaların son koleksiyonlarına baktığımızda vintage ve eskitilmiş halı modellerinin 2019 yılında daha trend olduğunu görüyoruz.Bu gün size salonlarınız için en popüler 2019 halı modellerini seçtik.

Halı ve döşeme trendleri her yıl her ne kadar değişse de yenilikçi çözümler sunan tasarımlar daha ilgi görüyor. Çiçek desenleri be güneş temalı halılar bu yıl oldukça dikkat çekiyor.   Renkler her ne kadar soluk olsa da cesur ve parlak tonların salon halısı modellerinde oldukça yaygın olduğunu görüyoruz. Özellikle kırmızı ve tarçın renkleri çok moda.

İlgili: Kırmızı Halılar ile Etkileyici Dekorasyon Örnekleri

2019 Salon halısı modellerinde desenler hafif ve zarif yapraklar gibi şık desenler içeriyor.  Özellikle el dokuması halılar oldukça değer kazanıyor.Halı desenlerinde en çok dikkat çekenler yere hafifçe serpilmiş yapraklar ve çiçek desenleri, nötr bir arka plana karşı değişen boyutlardaki gruplar halinde çok zarif görüyor.  Düzensiz saçılma, derinlik ve zarafet genel bir izlenim verir.

Salon Halısı Modelleri 2019

salon halısı modelleri 2019

salon halısı modelleri 2019

Bu yıl el yapımı halılara yöneliş oldukça fazla..Her biri kendi sanatsal kimliğiyle özel bir sanat eseri gibi. Oldukça değerli, doğal malzemelerden üretiliyor . Kültürel sembollerin, hayvanların, çiçeklerin şekilleri oldukça fazla. Bu halıların modern salonlar için  iç tasarımın ve mekanların vurgulanmış imarının önemli bir unsuru haline geldiğini söyleyebiliriz.

Daha fazla: İlham Veren Yemek Odası Halı Modelleri 2019

Yün veya ipek gibi veya hindistan cevizi liflerinden yapılmış halılar yine harika tasarımlar ile karşımıza çıkıyor.  Döşemenin tabanı için, ahşap veya beton daha çok tercih ediliyor.  Doğal bir halı için doğal bir temel oldukça yenilikçi bir dekorasyon diyebiliriz.

Halının serildiği ahşap, laminat ve hatta beton yüzeyler iç mimarların için özel ilgi gösterdikleri detaylar. Bunlar  yenilikleri ve modern eğilimleri içselleştirecek şekilde uyarlamalı .

Malzemelerin geri dönüşümü ve sürdürülebilirliği, sektörde hızla norm haline gelen bir şeydir ve bunları  müşteriler tarafından dikkat edilen yeni bir niteliktir.

Genel olarak salon halıları odanın dinamik ve sanatsal  görünümünde çok etkilidir. Renkler ve desenlerin seçiminde dekorasyon stilinizi göz önüne alabilirsiniz. Kış halılarınız için doğanın soğuk renklerinden ilham alabilirsiniz.

Ayrıca modern salon halıları arasında pastel tonlarda zamansız bir dekor öğesi olabilir. Soluk  renkler ve desenler, doğal şekiller ve rakamlar olan halılar seçebilirsiniz.  Kontrast ve tek renkli desenler, etkileyici doğası ile oldukça şık bir salon atmosferi yaratacaktır.


İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Bu ay en çok okunanlar

  • Sonbahar Ev Dekorasyonu Önerileri

    Yaz bitti! Önümüz sonbahar… Peki, evinizi sonbahara hazırladınız mı? İşte sonbahar ev dekorasyonu trendleri…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*