Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

Şık Çekmeceli Hilton Lavabolar

Evimveblog - ev dekorasyon blog
Anasayfa / Banyo / Şık Çekmeceli Hilton Lavabolar

Şık Çekmeceli Hilton Lavabolar

tarihinde eklendi

Hilton lavabo yaptıracaksanız çekmeceli modellerin artıları ve eksi tarafları yazımızda…

Hilton lavabolar banyo dekorasyonunun bir parçası olmayı başardı. Şık görünümlü ve depolama alanı yaratan bu lavabolar ayaklı dolap ve lavaboların önüne geçti.

Tüketiciler hiltonları öncelikle tasarımlarından dolayı sevdi. Fakat bu ürünlerin artıları sadece şık görünümden ibaret değil! Bildiğiniz üzere hiltonlar yerden bağımsız tasarlanıyor. Buda banyo zeminini yıkama özgürlüğü ve kolaylığını beraberinde getiriyor.

Bizler bugünkü yazımızda çekmeceli hilton lavobaları ele almaya çalışacağız. Bugüne kadar hep kapaklı ürünlere alışmış bir toplum olarak çekmeceli modelleri biraz zor sindirebiliriz. Yaptığımız araştırma ve incelemelere göre çekmeceli hilton lavabolar kapaklı modeller kadar kullanışlı. Kolay açılıp kapanan çekmecelerdeki depolama alanı oldukça fazla. Çekmecelerin kendi kendine kapanma kabiliyetinin olması ise harika! Kapaklı dolaplardaki gibi ses çıkarma durumu çekmeceli modellerde söz konusu değil.

Banyosu küçük olanlar… Çekmeceli hiltonların yer kaplamada fazlasıyla cimri olduğunu da belirtmek istiyoruz. Büyük banyolar ise çok daha avantajlı…

Çekmeceli hilton lavabolar onlarca değişik ebat, model ve malzemeden üretiliyor. Buda banyo dekorasyonunda renk ve tarz sorununa nokta koyuyor. Parlak ve mat görünümlü modeller elbette en fazla tercih edilenler arasında.

Şu ana kadar çekmeceli hilton lavaboların hep artı yanlarından bahsettik. Bu modellerin hiç eksi tarafı yok mu derseniz, bizlerin dikkatini çeken negatif bir durumla karşılaşmadık. Kullanıcı yorumlarının da aynı doğrultuda olduğunu belirtebiliriz.


İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Bu ay en çok okunanlar

  • Sonbahar Ev Dekorasyonu Önerileri

    Yaz bitti! Önümüz sonbahar… Peki, evinizi sonbahara hazırladınız mı? İşte sonbahar ev dekorasyonu trendleri…

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*