Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

Şık Konsol Dekorasyonu

Evimveblog - ev dekorasyon blog
Anasayfa / Dekorasyon / Şık Konsol Dekorasyonu

Şık Konsol Dekorasyonu

tarihinde eklendi

Konsol dekorasyonu hem şık hem de pratik bir fikirdir. Özellikle ahşap konsolların trend olduğu bu dönemde hemen evinizin boş alanlarını gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.

Konsol dekorasyonu için ille de mobilyalarınıza yada evinizin diğer eşyalarına bağımlı olmak zorunda değilsiniz. Türk toplumu için takım anlayışı önemli olsa da bu yıl bu düşünceyi rafa kaldırabilir, zevkinizi yansıtan stil sahibi konsolları salonunuza yerleştirebilirsiniz.

Az önce de ifade ettiğimiz gibi Türk toplumunda konsol anlayışı salon takımına bağımlı bir parça olarak görülür ve konsollar hep duvar kenarına yerleştirilir. Eğer konsol dekorasyonu yapmak istiyorsanız bu ve buna benzer düşünceleri rafa kaldırın! Duvar kenarını aklınızdan silin! Çünkü konsolunuzu evinizin her yerine yerleştirebilir, şık bir görünüm yaratabilirsiniz. Duvar kenarı konusunda ısrar ediyorsanız konsolunuzu tarz bir tablo ile tamamlayın.

Modern bir koltuk takımına sahipseniz bu yılın trend modeli olan ahşap konsol fikrini değerlendirebilirsiniz. Dekoratif obje seçimlerini ise yine modern olanlardan yana kullanabilirsiniz. fotoğraf çerçeveleri de konsol üstü dekorasyonda göze hoş gelen nostaljik bir detaydır.

Tüm bunların yanında evinizin havasını değiştirmek istiyorsanız mevcut konsolunuzu da değerlendirebilirsiniz. Bunun için boyama tekniğine başvurabilirsiniz. Zıt renkler yeni bir konsol dekorasyonu için ideal olacaktır. Yani koyu renk bir konsolunuz varsa açık renkler kullanılabilir. Yada zımparalama yöntemini tercih edip, vernikle eskitme bir görüntü de yakalayabilirsiniz.

Konsol için ilk fikirlerimiz şimdilik bunlar ilerleyen günlerde yeniden bu konuya dönüp farklı fikirlerle karşınızda olacağız.


İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Bu ay en çok okunanlar

  • Sonbahar Ev Dekorasyonu Önerileri

    Yaz bitti! Önümüz sonbahar… Peki, evinizi sonbahara hazırladınız mı? İşte sonbahar ev dekorasyonu trendleri…

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*