Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

Şık Portmanto Modelleri

Evimveblog - ev dekorasyon blog
Anasayfa / Mobilya / Şık Portmanto Modelleri

Şık Portmanto Modelleri

tarihinde eklendi

Genellikle evlerin giriş kapısına yakın tasarlanan portmantolar depolama alanı oluşturabilmek adına önemlidir. Fonksiyonel bir dizaynsa hem görsellik hem kullanım açısından değerlidir.

Piyasada onlarca farklı ve şık portmanto modeli görebilirsiniz. Önemli olansa bu modellerin sizin evinize ve ihtiyaçlarınıza uygun olup olmamasıdır. Neticede her evin planı değişiktir. Bu nedenle de her portmanto size uygun olmayabilir.

Portmanto alırken veya seçerken ürünü nereye koyacağınızı, bu alanın kaç metrekare olduğunu düşünerek hareket etmelisiniz. Ürünü kapıya yakın konumlandıracaksanız evin girişini daraltmayacak modelleri tercih edin. Ayrıca yüksek modellerde girişin normalden daha küçük görünmesine neden olabilir.

Bu yılın portmanto modelleri ise genel olarak şık ve zarif çizgilere sahip. Modern stiller genel dekorasyonda da revaçta olunca portmantoların çizgisi de bu yönde! ünlü markaların konsept ürünleri arasında gerçekten çok iyi modeller bulabileceğinizi hatırlatmadan geçmeyelim.

Evin giriş bölümünde portmanto için yer yoksa ne yapabilirsiniz? İşte bu başta büyük bir sorun gibi görünse de pratik çözümler üretebilirsiniz. Uygun duvarın üzerini dolap altını askı şeklinde düzenlerseniz, tarzı spor olan bir portmanto kazanmış olursunuz. Geniş bir girişe sahipseniz dilediğiniz modeli seçme özgürlüğünü kullanabilirsiniz.

Her şeyin yerli yerinde ve düzenli olmasını sevenlerdenseniz size tavsiyemiz özel yapım portmanto modelleri olacaktır. Böylelikle ihtiyacınıza uygun, dilediğiniz büyüklükte, istediğiniz kadar raf ve askısı olan portmantoya sahip olabilirsiniz. Bu ürünü portatif yaptırabileceğiniz gibi duvara montajlı da yaptırabilirsiniz.


İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Bu ay en çok okunanlar

  • Sonbahar Ev Dekorasyonu Önerileri

    Yaz bitti! Önümüz sonbahar… Peki, evinizi sonbahara hazırladınız mı? İşte sonbahar ev dekorasyonu trendleri…

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*