Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

Şık ve Yepyeni İç Kapı Modelleri

Evimveblog - ev dekorasyon blog
Anasayfa / Dekorasyon / Şık ve Yepyeni İç Kapı Modelleri

Şık ve Yepyeni İç Kapı Modelleri

tarihinde eklendi

Evde odalar arası bağlantıyı sağlayan kapılar dekorasyon işlerindeki değişimle beraber daha bir ön plana çıktı.

İç kapı modelleri öncelikle klasik ve modern tarz olarak ikiye ayrıldı. Son yıllarda ise camlı ve camsız gibi seçeneklerle tüketicilerin beğenisine sunuldu. Fakat tarzı her ne olursa olsun tüm iç kapı modellerinin kendine has bir şıklığının olduğu kesin denebilir.

Ev tadilatı yaptırıyorsanız veya yaptıracaksanız evinizin iç kapılarını değiştirmenizi tavsiye ederiz. Neden derseniz, iç kapıların değişimi eve yeni bir nefes kazandırıyor. Evdeki dekorasyon işinin daha net görünmesini sağlıyor.

Yılın iç kapı modellerine gelince yazımız içerisinde birbirinden güzel modelleri sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Ürün özellikleri hakkında bilgiler vereceğiz.

İlk örneğimiz camlı modeller arasında yer alanlardan. Yumuşak hatlı cam kesimiyle sıradanlıktan sıyrılmış bir model. Rengi ise gri ve beyazın mükemmel uyumunun kesin bir kanıtı!

Sadeliği sevenlere hitap eden üstteki iç kapı modeli zarif bir duruş sergilerken asil bir görüntüye sahip. Üzerindeki detay sade bir dokunuşun ne kadar etkili olduğunu gösteriyor. Öte yandan beyazın saflığı bu modele gerçekten çok yakışmış!

İç kapı modeli seçmekte zorlanacağınızı biliyoruz. Fakat seçim yapmakta sizi kararsız bırakacak diğer bir konu ise kapı kolları olacak. Fikrimizi sorarsanız kapı kollarını evinizin genel konseptini dikkate alarak seçmeniz. Modern dekorasyonlar krom, klasik ev çizgisinde olanlar gold serilerini gözden geçirebilir.

Unutmadan şunu da belirtelim ne olursa olsun kapı kollarını ve kilidini kaliteli almalısınız. Yoksa ilerleyen süreçte kapı kolları canınızı sıkabilir.


İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Bu ay en çok okunanlar

  • Sonbahar Ev Dekorasyonu Önerileri

    Yaz bitti! Önümüz sonbahar… Peki, evinizi sonbahara hazırladınız mı? İşte sonbahar ev dekorasyonu trendleri…

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*