Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

Sıra Dışı ve Modern Masa Modelleri

Evimveblog - ev dekorasyon blog
Anasayfa / Dekorasyon / Sıra Dışı ve Modern Masa Modelleri

Sıra Dışı ve Modern Masa Modelleri

tarihinde eklendi

Yemek masasında çizgiler ve tasarımlar marjinalleşti. Sıra dışı ve modern bir masa istiyorsanız sizler için farklı modelleri bir araya getirmeye çalıştık. İşte o masalar…

Yemek masası birçoğumuz için evimizdeki diğer mobilya parçalarına göre çok daha özel bir parçadır. Yemek masaları özel gecelerin, keyifli yemeklerin ve hoş sohbetlerin ev sahibi konumundadır. Durum böyle olunca özel bir tasarım özel bir seçim kaçınılmaz olmaktadır.

Modern masa modelleri salonları taçlandıran bir detaydır. Seçkin mağazalarda birçok örnek bulabileceğiniz gibi kendi tasarımınızı da yaptırma imkanınız bulunmaktadır.

Tasarım masa modelleri genellikle görkemlidir. Bu nedenle odanın büyük olması gerekmektedir. Yoksa modern bir çizgiye sahip olan masanız odanın boğulmasına neden olacaktır. Tam tersi durumda ise masa odanın içinde oyuncak misali durabilir.

Modern tasarıma sahip bir ürün alacaksanız masanın kullanılacağı odaya uygun modeller üzerinde durun.

Modern masa modelleri incelendiğinde bu yıl birçok farklı malzemenin kullanıldığı görülüyor. Cam masalar ve doğal ahşap ürünlerin ön planda olduğu ise kesin! Farklı zevklere hitap eden lake ve metal içerikli masaların da olduğunu belirtebiliriz.

Modern masa modelleri üzerinde duruyorsanız evinizin genel konseptini dikkate almanızı tavsiye ederiz. Genel dekorasyon klasik çizgideyse bu masalar evinize uygun değildir.

Dekorasyon konusunda sıradan zevklere sahip olmayanların tercihleri modern ürünlerde yoğunluk kazanır. Bu modeller uzun yıllar trend olarak kalır. Herkes tarafından beğenilen ürünlerdendir.


İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Bu ay en çok okunanlar

  • Sonbahar Ev Dekorasyonu Önerileri

    Yaz bitti! Önümüz sonbahar… Peki, evinizi sonbahara hazırladınız mı? İşte sonbahar ev dekorasyonu trendleri…

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*