Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

Üç Boyutlu Banyo Yer Dekorasyon Fikirleri

Evimveblog - ev dekorasyon blog
Anasayfa / Banyo / Üç Boyutlu Banyo Yer Dekorasyon Fikirleri

Üç Boyutlu Banyo Yer Dekorasyon Fikirleri

tarihinde eklendi

Üç boyutlu banyo yer dekorasyonu küçük banyoların normalden büyük görünmesine yardım eder. Büyük banyolarınsa çok daha ferah olmasını sağlar.

Üç boyutlu banyo yer dekorasyonu son yılların yıldızı parlayan düzenlemelerden sadece bir tanesi. Farklı görsellerin zeminle buluştuğu bu dekorasyon çalışmaları ise görsel bir şöleni anımsatıyor. Banyo zeminini sıradanlıktan çıkartarak daha kişisel bir tercih haline getiren üç boyutlu banyo yer dekorasyon örnekleri tüketicileri kısa sürede ikna edebiliyor.

Bu dekorasyon trendinin artıları neler? Üç boyutlu zemin dekorasyonu öncelikle görsel anlamda gerçekten sıra dışı ve çok şık. Değişik görseller vaat eden üç boyutlu tasarımlarla kendinizi denizde, çimenlerin üzerinde veya kumsalda hissedebilirsiniz.

Üç boyutlu zemin tasarımları küçük banyolar için mükemmel bir tercih olacaktır. Hareketli zemin banyoya hacim kazandıracak, göz yanılması sayesinde daha büyük bir mekan havasına bürünmesine yardım edecektir.

Peki, büyük banyolara kazandırdığı nedir? Üç boyutlu banyo yer dekorasyonu büyük banyolara da uygulanabilmektedir. Mekana ferahlık kazandıran bir stil arıyorsanız üç boyutlu örnekleri incelemenizi tavsiye edebiliriz.

Sizlerin bir banyodan beklentisi nelerdir tabi ki bilemiyoruz. Fakat beklentiniz hem şık hem zevkinizi yansıtan hem gösterişse zemin uygulamaları arasında bu tarzdan daha uygununu bulamayacağınızı iddia ediyoruz.  Bu arada şunu da belirtmeden geçmeyelim üç boyutlu dekorasyon uygulamaları sadece zeminlere değil banyo duvarlarına da uygulanabiliyor. Tam bir bütünlük isteyenlere önerimizdir.


İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Bu ay en çok okunanlar

  • Sonbahar Ev Dekorasyonu Önerileri

    Yaz bitti! Önümüz sonbahar… Peki, evinizi sonbahara hazırladınız mı? İşte sonbahar ev dekorasyonu trendleri…

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*