Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

Yatak Odası Trendi 2019

Evimveblog - ev dekorasyon blog
Anasayfa / Yatak Odası / Yatak Odası Trendi 2019

Yatak Odası Trendi 2019

tarihinde eklendi

2019’da yatak odası trendi nereye geldi?  Yataklardaki ve başlıklardaki değişimler neler? İşte yılın son çizgileri ve yatak odası fikirleri…

Yatak odası trendi bu sene bambaşka bir havaya girdi. Önce ferforje başlıklar rafa kalktı sonra ağır ahşap başlıklar. Sonunda tüm bunların yerine yumuşak kumaş kaplamalı başlıklar geldi.

Yatak Odası Trendi Başlıklar

Yatak odası takımınızı değiştirmek gibi bir düşünceniz varsa yada bu yaz evlenecekseniz yatağınızın başlığını muhakkak yumuşak, kadifemsi dokuya sahipler olanlardan seçmelisiniz!

Trend fransız stili ile kapitone görsellerde yoğunluk kazanıyor desek abartmış olmayız. Bu stiller gerek klasik severleri gerek farklılıkları benimseyenleri memnun edecek kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip. Yumuşak dokusuyla içleri ısıtan kaplamalı yatak başlıklarında renk ve desen çeşidi ise sınırsız denecek kadar fazla.

Yeni Tip Yataklara Yer Açın

Yatak odası trendi deyipte yataklardan ve yatakların boyutundan bahsetmezsek olmaz diyerek konuyu yataklara getirmek istiyoruz. Yataklar bu yıl çok daha alçaklar. Büyük ve yüksek yataklar bu yıl tamamen tarih oldu. Özellikle baza üstü yüksek yataklar miladını bu sene itibariyle tamamen doldurdu. Bunların yerini daha alçak daha kullanışlı ve daha hoş bir görsele sahip olan karyola üstü yataklar aldı. Fakat bu karyolaların depolama alanları sınırlı da olsa hala mevcut. Öte yandan yataklar da şifoniyer ve komidinler gibi yerden yüksek.

Umarım yazımız trendi yakalamanız için rehber olmuştur.


İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Bu ay en çok okunanlar

  • Sonbahar Ev Dekorasyonu Önerileri

    Yaz bitti! Önümüz sonbahar… Peki, evinizi sonbahara hazırladınız mı? İşte sonbahar ev dekorasyonu trendleri…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*