Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

Yemek Odası Dekorasyon Fikirlerinde 2019 Çizgileri

Evimveblog - ev dekorasyon blog
Anasayfa / Alışveriş / Yemek Odası Dekorasyon Fikirlerinde 2019 Çizgileri

Yemek Odası Dekorasyon Fikirlerinde 2019 Çizgileri

tarihinde eklendi

Yemek odaları keyifli toplantıların, hoş arkadaş sohbetlerinin mimarı sayılır. Yılın yemek odası dekorasyon çizgileri ise birbirinden şık!

Yemek odanızı değiştirmek istiyorsanız yada evliliğe yeni adım atacaksanız sizi yorucu bir alış veriş süreci bekliyor. Çünkü bu yılın yemek odası dekorasyon fikirleri o kadar geniş bir yelpazeye sahip ki, seçenekler arasında kalabilir, karar vermekte zorlanabilirsiniz.

Küçük Salonlara Yemek Odası Nasıl Seçilir?

Salonunuz küçükse yemek odasına ait eşya alışverişinde mini takımlara ağırlık vermelisiniz. Mini masalar, mini büfeler ve mini konsollar… Hatta büfe yada kitaplık gibi parçaları odanıza dahil etmeyebilirsiniz. Mini masa, koltuk takımı ve konsol odanıza yeterli gelecektir. Sandalye seçiminde ise arkası yüksek modellerden kaçınmanızı öneririz. Böylelikle odanızın daha ferah olmasına yardımcı olursunuz. Yemek odası dekorasyonunda en çok yapılan hata masanın altına serilen, gereksiz sayılabilecek halılardır. Özellikle küçük bir yemek odasına sahipseniz bu yanlışı sakın yapmayın deriz. Bırakın halı detayı sadece koltuk takımı ortasında kalsın.

Büyük Yemek Odası Dekorasyonu!

Yemek odanız büyükse şanslısınız. Eşya alışverişinizi sadece beğendiğiniz, zevkinizi yansıtan ve içinize sinen bir takımla tamamlama lüksüne sahipsiniz. Bu yemek odaları klasik çizgileri kaldırabilecek kapasitedir. Bunun yanında büyük yemek odaları modern çizgilere sahip eşyaların her detayını gözler önüne sermeyi başarmaktadır. Büyük masalar, ağır konsollar, göz dolduran koltuk takımları ve elbette büyüklü küçüklü her türden uygun aksesuarlarla yemek odanızın keyfini ikiye katlayabilirsiniz.


İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Bu ay en çok okunanlar

  • Sonbahar Ev Dekorasyonu Önerileri

    Yaz bitti! Önümüz sonbahar… Peki, evinizi sonbahara hazırladınız mı? İşte sonbahar ev dekorasyonu trendleri…

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*