Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

Zigon Sehpa Modelleri 2019 2020

Evimveblog - ev dekorasyon blog
Anasayfa / Dekorasyon / Zigon Sehpa Modelleri 2019 2020

Zigon Sehpa Modelleri 2019 2020

tarihinde eklendi

Zigon sehpa her evde bulunması gerekenler arasında! Yeni bir takım alacaksanız zigon sehpa modellerimize göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Ev mobilyasında önceliğimiz elbette ana mobilyalar. Fakat ana mobilyaları tamamlayan diğer detayları gereksiz görmemek gerek. Ara mobilyalar arasında önceliğimiz yan sehpa, zigon sehpa takımları ve orta sehpada yoğunluk kazanıyor. Bunlardan olmazsa olmaz ise tabi ki zigon sehpa takımları.

Zigon sehpa takımlarının bazıları dörtlü olsa da genellikle üçlü kombinler şeklinde satışa sunuluyor. Bize göre ideal olan üçlü takımlar! İç içe geçen bu takımlar fazla yer kaplamamakla birlikte oldukça da işe yarıyor. Özellikle misafir geldiğinde ortadan kalkmayan zigonlar çay kahve servisinin rahat olmasını sağlıyor.

Bu yılın modellerine gelecek olursak ahşap, yumuşak çizgilere sahip eğri zigonlar trend. Renkli formda tasarlanan stillerin en büyük rakibi ise doğal ahşap görüntüsüne sahip modeller…

2019 yılının zigon sehpa modelleri arasında farklı forma sahip olanlarda var. En dikkat çekenler arasında ayna görüntüsüne sahip metal ayaklılar bulunuyor. Bu takımlar klasik evler için ideal gibi görünse de kullanımının biraz zahmetli olduğunu düşünüyoruz.

Spor mobilyalara anında adapte olan renkli takımlarsa enerjini odaya taşıyacak kadar keyifli görünüyor. Bazı modeller ise tekerlekli! İşte bu modeller kullanım açısından değerlendirildiğinde ilk tercih edilmesi gerekenlerden.

Zigon sehpaların diğer artıları ise çok amaçlı kullanılabilmeleri. Gerekli durumlarda orta sehpa görevini alabilecek fonksiyonelliğe sahipler.


İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Bu ay en çok okunanlar

  • Sonbahar Ev Dekorasyonu Önerileri

    Yaz bitti! Önümüz sonbahar… Peki, evinizi sonbahara hazırladınız mı? İşte sonbahar ev dekorasyonu trendleri…

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*